Rezultate te kerkimit per termin: +Ftohe

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] ftohe / docs[0] 25 / hits[0] 26 /
Nje menyre natyrale per te eliminuar aromen e tmerrshme te kembeve
  • 2016-10-06

Nje menyre natyrale per te eliminuar aromen e tmerrshme te kembeve

Transmetuar me 05102016 - 2208 Mund te jene te jene kepucet tuaja te preferuara sepse jane te rehatshme jane praktike dhe ju ndjeheni shume mire me to Por problem i vetem eshte se kembet tuaja mbajne nje arome te shpifur qe iu ben te

Trump kerkon veting per emigrantet
  • 2016-08-16

Trump kerkon veting per emigrantet

brbrPer te parandaluar rrezikun nga grupet radikale islamike kandidati republikan Donald Trump ka propozuar vetingun ekstrem per emigrantet Duke folur nga Ohajo biznesmeni i njohur tha se kercenimi kryesor me te cilin perballet sot bota dhe Shtetet e Bashkuara te Amerikes eshte lufta ndaj terrorizmi

Tre djem te rinj ne Durres gjenden me droge dhe arme
  • 2015-05-30

Tre djem te rinj ne Durres gjenden me droge dhe arme

Foto arkiv PUBLICITET Tre djem te rinj ne qytetin e Durresit jane gjendur me lende narkotike dhe arme zjarri Ata jane arrestuar ne kushtet e flagrances nga policia lokalebr br Specialistet e Seksionit kunder Narkotikeve ne Drejtorine e Policise Durres thane sot se kan

Ndalohen 35 klandestine nga Afrika dhe Siria ishin semure
  • 2014-12-27

Ndalohen 35 klandestine nga Afrika dhe Siria ishin semure

brbrPolicia e Gjirokastres ka ndaluar ne piken kufitare te Kakavijes 35 klandestine nga Afrika dhe Siriabrbr brbrKlandestinet ishin nga Eritrea Kongo dhe Siria dhe nepermjet Shqiperise dhe vendeve te tjera te Ballkanit ata synonin te shkonin ne vende te ndryshme te Evropesbrbr brbrPer shkak te mot

Grinden per nje vajze goditet me thike 16-vjecari
  • 2014-12-16

Grinden per nje vajze goditet me thike 16-vjecari

brbrNje 16-vjecar nga Durresi eshte plagosur me thike nga nje bashkemoshatar i tij pas nje zenke qe dyshohet se nisi per nje vajzebrbr brbrNgjarja ka ndodhur paraditen e sotme prane shkolles Naim Frasheri Sipas policise durrsake djaloshi nxenes i kesaj shkolle eshte goditur me armen e ftohe jashte

UEFAtalitet
  • 2014-10-27

UEFAtalitet

e Diele 26 Tetor 20141507 pm brbrEDMOND TUPJA  brbrp classwp-caption-text Edmond TupjaSSSAbrASSNe vazhden e jehones se pasojave te ndeshjes Serbi- Shqiperi me sa duket shpreses se opinionit publik shqiptar se UEFA do ta denonte haptas sjelljen raciste nacionaliste e te dhunsh

No Pic available
  • 2012-09-24

Xhafaj: Nuk votojme Gjykaten e Larte pa amendime te plota Qamil Xhani

Partia Socialiste nuk do te jap votat per miratimin e ligjit per Gjykaten e Larte nese nuk behen amendime thelbesore per kete draft. Deputeti i PS dhe Sekretari per Ceshtjet Ligjore Fatmir Xhafaj deklaron se ligji eshte i paplote dhe ndryshimet qe propozohen nga PD jane siperfaqesore. Sipas tij, Par