Rezultate te kerkimit per termin: +Ftoht

Total: 3042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.860Z

Zbulohet ylli më i ftohtëi qiellit

HAWAI- Astronomët e Universitetit në Hawai kanë zbuluar yllin më të ftohtë që njeh njeriu. Temperatura e sipërfaqes së tij është 97 gradë Celsius, ndërsa ndodhet 75 vjet drite larg Tokës.Yjet e tilla, të ftohta kanë p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.865Z

Ftohtësia e një takimi

TIRANE-Atmosfera në Beograd gjatë vizitës së Ramës ka qenë disi e ftohtë që me mbërritjen e tij në aeroport. Palët dukeshin seriozë dhe të ftohta që në takimin e parë mes tyre. Përvoja ka treguar se edhe në viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.956Z

Parashikimi javor i motit: Ftohtë

Në pjesën e parë të javës do të mbajë mot i ftohtë, me vransira dhe mundësi për reshje të dobëta bore. Në pjesën dytë pritet përmirësim i motit me kthjellime, por në ultësira do të rritet mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.155Z

Nga paqja e ftohtë te lufta e ftohtë

Pas rrëzimit të komunizmit mori udhë procesi i krijimit të një modeli të ri të sistemit të marrëdhënieve ndërkombëtare, i cili është bërë objekt vëzhgimi dhe studimi kompleks, për vetë rëndësin&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.379Z

Nora Istrefi: Dhjetori i ftohtë (Foto)

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është duke u bërë gati për dimër. Ajo siç duket po ka të ftohtë, pasi që postoi një foto në Instagram, me mbi shkrimin “Cold December”, ku shihet me një kapelë dimri n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.655Z

Vajza, Adriani ka të ftohtë

Këngëtari Adrian Gaxha ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’ ku shihet se është duke u kthyer nga Amerika së bashku me Florianin. Në këtë foto, Adriani ndonëse ishte i veshur me rroba të trasha prapë se pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.944Z

Jericho: Nëntori i ftohtë

Rock grupi i njohur “Jericho” që ka bërë për vete publikun me dedikimet e tyre për luftën dhe të zhdukurit, rikthehet me një tjetër dedikim. "Nëntori i ftohtë'', titullohet kënga që pritet të publikohet nëpe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama