Rezultate te kerkimit per termin: +Fugen

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.670Z

Shaban Murati akuzon Artan Fugën: Simboli i Katovicës në kohët e sotme. Reagon Fuga: Gërmo qen gërmo se Taren e ngordhur do të gjesh!

Diplomat ii njohur Shaban Murati, ka lëshuar një akuzë shumë të fortë sot ndaj Artan Fugës, i cili është pozicionuar qartazi me PD-në. Sipas tij, mënyra se si funksionon familja Fuga, është shëmbulli më i mirë për të kuptuar se si ka funksionuar e po funksionon Katovica në Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.150Z

Berisha: Çantat me para në Kryeministri sponsorizuan ditëlindjen e fëmijës së Fugës

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se në Kryeministri ka një makinë të posaçme që numëron paratë. Sipas Berishës, makina ka dy vite në ndërtesën qeveritare dhe ka shkuar atje për shkak se kryeministri Edi Rama-gjithnjë sipas Berishës-e ka fiksim të numër paratë që shkojnë me ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.334Z

Gilman Bakalli sulmon Artan Fugën: E bëri të famshëm Facebook-u dhe Arian Çani

Debati për reformën në arsim, ka shkaktuar veç të tjerash, edhe përplasje e akuza mes profesorëve që japin mësim tek universitetet publike dhe ato private. Gilman Bakalli p.sh, sot ka sulmuar Artan Fugën, që është një nga kundërshtarët e mëdhenj publik të reformës në arsim. Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.464Z

Dubai, hedhje nga kulla më e lartënë botë, thyhet rekordi botëror

DUBAI - Fred Fugen dhe Vince Reffet janë hedhur nga ndërtesa më e lartë në botë në Dubai duke vendosur kështu një rekord të ri botëror. Ata realizuan  një hedhje në ajër nga pika më e lartë e “Burj Khalifa&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.114Z

Rama i korruptuar Fuga Deklarata e ish-zedhenesit te Pentagonit trumpiste

Transmetuar me 19042016 - 2334 Ish-zedhenesi i Pentagonit nje dite me pare e akuzoi kryeministrin Ramen se eshte i lidhur me korrupsionin Ndersa pas deklarates se tij reagoi Drejtor i Komunikimit prane kryeministrit Rama Endri Fugabr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.876Z

Rama replikon me Fugën për punësimin e të rinjve: Mendimtari i shquar e kishte shqyer gojën pa ditur gjë

Kryeministri Rama ka replikuar në mënyrë indirekte me akademikun Artan Fuga lidhur me punësimin e të rinjve. Në një status në FB, profesori Artan Fuga, në një analizë të situatës së punës në vend duke shpjeguar arsyet pse Shqipëria nuk punëson sot, i quajti mashtrues ordinere qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.147Z

Berisha: Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit

"Makina e numërimit të parave në kryeministri në zyrën e Gysit, tepricat i lë për Fugën!". Me një shënim të tij në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar edhe sponsorin e ditëlindjes së djalit të Endri Fugës. Sipas Berishës, sponsori i ditëlindjes me 470 të ftu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama