Rezultate te kerkimit per termin: +Fuges

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.931Z

Pas 8220Murgut8221 te Fuges dy murgj budiste vijne e meditojne ne Tirane

var fbShare url httpvizionplusalpas-murgut-te-fuges-dy-murgj-budiste-vijne-e-meditojne-ne-tiranesize smallp styletext-align justifyNuk esht 8220Murgu8221 i Artan Fuges romani i sapoprezantar ne Panairin e Librit por murgjit budist qe ne mes te dhjetorit vijne ne Tirane ne Samitin e Paqes qe organiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.436Z

Mbledhja e TVSH nga privatet reagimi i ashper i Fuges Le ta bejne edhe me masturbimin

Transmetuar me 20012016 - 1548 Artan Fuga PUBLICITET Qeveria shqiptare ka planifikuar qe mbledhja e Tatimit mbi Vleren e Shtuar TVSH te behet nga subjekte privatebr br Ministri i Financave Shkelqim Cani e beri te ditur sot pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.227Z

Rama i rrëfen Obamës premtimin që i bëri Endri Fugës në vitin 2008

Në takimin e zhvilluar dje në Shtëpinë e Bardhë, Kryeministri Edi Rama i ka rrëfyer ndër të tjera presidentit të SHBA-së, Barack Obama-s, premtimin që i kishte dhënë këshilltarit të tij, Endri Fugës, 8 vite më parë. Rama e ka treguar për premtimin e mbajtur gjatë intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.974Z

"Darka e Gabuar", Kadare vleresohet me Cmimin e Madh

Ministria shqiptare e Kultures ndan cmimet kombetare per letersine. Shkrimtarit, gjeniut te letrave shqipe, Ismail Kadarese iu dha "Cmimi i Madh i Letersise" per vepren e tij te fundit "Darka e Gabuar". Cmimi "Gjergj Fishta" iu dha profesor Artan Fuges per ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.510Z

Bakalli i përgjigjet Fugës: Sokrati nuk arriti ta mposhte dëshirën për tia shprehur nxënësit të tij të preferuar sesa shumë ia donte të mirën

Qëndrimet e ndryshme për Reformën në Arsimin e lartë kanë përballur në debat dy profesorët Artan Fugën dhe Gilman Bakallin. Edhe pse pa cituar emra ata të dy kanë replikuar në faqet e rrjetit social Facebook ndaj njëri-tjetrit. Bakalli i është përgjigjur Fugës për një status,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Organizohet konferenca Media shqiptare ne tranzicion

Media shqiptare ne tranzicion. Ka qeneky konfernca e organizuar nga Departamenti i gazetarise e Komunikimit ne fakultetin e Histori-Filologjise i cili mori persiper edhe nje analize te thelle e ne detaje me ate qe ka ndodhur ne media ne keto dy dekada. Nen drejtimin e profesor Artan Fuges dhe me rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.002Z

Fuga Ristani i denuar per korrupsion dhe foles i dehur

e Merkure 1 Tetor 20141158 am Drejtori i kabinetit te Kryeministrit Endri Fuga deshmitar i perplasjes se djeshme me Arben Ristanin reagoi dje ne nje deklarate per mediat lidhur me akuzat e ardhura nga deputeti demokrat Nuk eshte qellimi i kesaj deklarate te tregoje edhe nje here

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama