Rezultate te kerkimit per termin: +Fulham

Meta: total 711 / total_found 711 / time 0.016 / keyword[0] fulham / docs[0] 711 / hits[0] 933 /
Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)
  • 2019-03-17

Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)

Liverpooli fiton me vështirësi në transfertën londineze ndaj Fulham dhe rimerr kreun e Premier League me 2 pikë më shumë se Manchester City por me një ndeshje më shumë pasi derbi i Manchesterit, mes United dhe Cityt u shty për shkak të pjesëmarrjes së dy skudrave në çerekfinalet e FA

No Pic available
  • 2019-03-10

Sterling i magjishëm, çon Manchester City-n +4 nga Liverpool

Manchester City fluturon i vetëm në krye të Premier League-s falë Raheem Sterling. Sulmuesi 24-vjeçar anglez, ish-lojtar i Liverpoolit, realizoi të tre golat e Citizen në fitoren 3-1 me Watfordin në Etihad Stadium, ku miqtë rezistuan për mrekulli në pjesën e parë. Sapo nisi e dyta, Ster

Sndalet vrulli i United, super-Pogba çon Djajtë e kuq në Champions (Video)
  • 2019-02-09

Sndalet vrulli i United, super-Pogba çon Djajtë e kuq në Champions (Video)

Manchester United vazhdon të shkëlqejë si një superekip nën udhëheqjen e trajnerit norvegjez Ole Gunnar Solskjaer. Djajtë e Kuq kanë marrë  një tjetër fitore në Premier Ligë, pasi në mesditë triumfuan në fushën e Fulham me rezultatin 0-3. https://twitter.com/degeaunited20/status/10

Arsenali dhe Totenhemi e nisin vitin me goleadë
  • 2019-01-02

Arsenali dhe Totenhemi e nisin vitin me goleadë

Humbja 3-1 e pësuar në shtëpi kundër Wolves në takimin e fundit të luajtur në kampionat për 2018-ën duket se ka qenë vetëm një aksident për Tottenham, që kishte marrë 6 fitore dhe 1 barazim para sfidës me Ujqërit. Spurs, në fakt, janë kthyer te fitorja mbrëmjen e sotme pasi kanë

Granit Xhaka e nis 2019-n me një gol të bukur ndaj Fulham (Video)
  • 2019-01-01

Granit Xhaka e nis 2019-n me një gol të bukur ndaj Fulham (Video)

Arsenali ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Fulham me rezultat 1-0. Golin e parë për topçinjtë e shënoi shqiptari Granit Xhaka. Mesfushori mori një top në zonë dhe me një gjuajte të bukur nga afëri la të shtangur portierin Rico. Arsenali po kërkon rehabilitimin nga humbja e thellë

Sherr me serbin për një penallti, Ranieri: Doja ta vrisja sulmuesin tim!
  • 2018-12-30

Sherr me serbin për një penallti, Ranieri: Doja ta vrisja sulmuesin tim!

Sherr për një penallti. Ajo që ka ndodhur pasditen e djeshme në sfidën e Premier League mes Fulham dhe Huddersfield ka bërë xhiron e botës, pasi gjesti i sulmuesit Kamara për të gjuajtur vetë 11-metërshin e fituar nga ai, ka irrituar pa masë Claudio Ranierin dhe Aleksandar Mitrovic që

No Pic available
  • 2018-12-22

Bien Manchester City dhe Chelsea, Liverpooli kampion dimri

Rezultate surprizë në javën e 18-të të Premier League-s, ku dy skuadra të mëdha, Manchester City dhe Chelsea, pësuan humbje të papritura në ndeshjet shtëpiake. Citizens u ndëshkuan 2-3 në Etihad nga Crystal Palace, duke i dhënë një asist Liverpoolit, që tashmë kryeson me 4 pikë m