Rezultate te kerkimit per termin: +Fulhamin

Meta: total 154 / total_found 154 / time 0.000 / keyword[0] fulhamin / docs[0] 154 / hits[0] 175 /
Legjenda e United i propozon Van Gaalit pasuesin e De Geas
  • 2015-05-22

Legjenda e United i propozon Van Gaalit pasuesin e De Geas

Ish mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, i ka propozuar Louis van Gaalit, që të nënshkruajë me Petr Cech, në rast të largimit të David de Gea në fund të sezonit. Anglezi, kujton atë që bëri Alex Ferguson, duke e sjellë në

Paris Saint Germain lojtaret vendas preferojne destinacione te tjera
  • 2014-09-10

Paris Saint Germain lojtaret vendas preferojne destinacione te tjera

Ne kohen kur Al Khelaifi mori drejtimin e Paris Saint Germain prioriteti i shoqerise ishte blerja e yjeve te kalibrit boteror dhe gershetimi i tyre me te rinjte vendas por kur kane kaluar tre vjet objektivi eshte permbushur vetem pjeserishtbr br Sic mund te merret me mend manjati i naftes ka arrit

No Pic available
  • 2014-04-19

Premier League / Luhet sot java e 35-të, ja takimet e të shtunës

Premier Liga ngre sot siparin e javës së 35-të. E shtuna ka rezervuar takime mjaft interesante pasi rivaliteti është shumë i madh. Ndeshja e parë starton ne 13:45 ku Tottenham pret në shtëpi Fulhamin. Më pas në orën 16 luhet pjesa më e mirë e takimeve Ja takimet e sotme: 13:45 Tottenha

"Manita" e Cityt
  • 2014-03-22

"Manita" e Cityt

Manchester City po vazhdon me fitore në Premierligë. City e shkatërroi Fulhamin duke e mposhtur me rezultat 5 me 0. Yaya Toure ishte heroi i ndeshjes duke shënuar 3 gola, dy prej të cilave nga penalltia. Minutat e 26, 54 dhe 65 ishin minutat kur Toure shënoi golat p&eu

Liverpooli fiton në fund
  • 2014-02-13

Liverpooli fiton në fund

Gjiganti anglez, Liverpool ka arritur fitore në momentet e fundit të takimit, pasi që e mposhti Fulhamin në Craven Cottage me rezultat 2 me 3. Pjesa e parë përfundoi barazi, pas autogolit të Kolo Toure dhe golit të shënuar nga Danil Sturridge. Pjesa e d

No Pic available
  • 2014-02-11

Mourinhos: Man Utd mund të kap vendin e katërt

Jose Mourinhos i vjen keq për Manchester Unitedin dhe homologun e tij David Moyes, teksa kampionia e Premier Ligës vazhdon të ketë probleme këtë sezon. Barazimi me Fulhamin të dielën e la Unitedin nëntë pikë larg nga vendi i katërt në tabelë, ndërsa përgatiten të ndeshen me Arsenali

No Pic available
  • 2014-02-10

Ndalet United, Chelsea në krye

Premier League edhe këtë fundjavë ka dhuruar emocione magjike, teksa lajm duket se përbën gjithmonë Manchester United që nuk arrin të fitojë as ndaj Fulham. Në ndeshjen e zhvilluar në Old Trafford për javën e 25-të, United ishte pranë fitores, por u detyrua të dilte me vetëm një ba