Rezultate te kerkimit per termin: +Fund +Marrs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.369Z

“Albania Open” , përfundon faza e parë

Si rrallë herë, një spektakël i vërtetë ka magjepsur qiellin e qytetit të Vlorës. Sot është finalizuar faza e parë e traditës së përvitshme, “Albania Open” një eveniment ndërkombëtar i organizuar nga Aer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.961Z

Footnot-a e Kosovës dhe simboli i numrit 13

Në datën 22-23 shkurt, në Bruksel u fi rmos një marrëveshje midis perëndimit dhe lindjes, Amerikës dhe Rusisë, shqiptarëve dhe serbëve, marrëveshje e cila nuk kishte lidhje vetëm me të ardhmen e Kosovës, por të gjith&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama