Rezultate te kerkimit per termin: +Fush +Kruj

Meta: total 1000 / total_found 7116 / time 0.007 / keyword[0] fush / docs[0] 92370 / hits[0] 142121 / keyword[1] kruj / docs[1] 13004 / hits[1] 26928 /
Protesta e PD-LSI, policia rrethon sërish Parlamentin dhe zyrën e Lleshajt
  • 2019-04-11

Protesta e PD-LSI, policia rrethon sërish Parlamentin dhe zyrën e Lleshajt

Pavarësisht se vëmendja e Policisë së Shtetit është përqendruar në Rinas dhe gjithë zonën e Fushë-Krujës për të kapu bashkëpunëtorët e Admir Murataj që grabitën 10 milionë euro, disa qindra efektivë janë dislokuar si gjithmonë para Parlamentit. Në kuadër të masave të marra

Profil/ Kush është Adi Tropojani, 13 emra dhe 4 super-grabitje?
  • 2019-04-10

Profil/ Kush është Adi Tropojani, 13 emra dhe 4 super-grabitje?

Admir Murataj dhe polici nga Fushë-Kruja, Florin Merlika, të cilit i kishte “vjedhur” pamjen e jashtme me maskën prej tullaci që kishte vendosur gjatë grabitjes Grabitësi i vrarë nga policia rreth 2 km larg pistës së aeroportit Nënë Tereza, pas super-grabitjes së 10 milionë

Çpo ndodh në Bathore e Dritas? RENEA e FNSH kontroll për grabitësit e Rinasit
  • 2019-04-10

Çpo ndodh në Bathore e Dritas? RENEA e FNSH kontroll për grabitësit e Rinasit

Fshati Dritas në zonën e Fushë-Krujës është rrethuar nga qindra forca policie të RENEA-s dhe FNSH-së. Prej mëse një ore efektivët janë duke kryer kontrolle në çdo banesë, pasi dyshohet se në zonë janë fshehur bashkëpunëtorët e Admir Murataj, që grabitën 10 milionë euro në ae

Grabitja në Rinas/ Ja vendi ku u gjet trupi i pajetë i skifterit (VIDEO)
  • 2019-04-09

Grabitja në Rinas/ Ja vendi ku u gjet trupi i pajetë i skifterit (VIDEO)

Rreth orës 15:00 në aeroportin e Rinasit u realizua një grabitje spektakolare, nga 3 autorë të maskuar dhe të veshur me uniforma ushtarake. Njëri nga autorët nuk ia doli të mbijetonte në shkëmbimin e zjarrit me efektivët e FNSH në një prej rrugëve dytësore, të quajtur rruga e Hurma

Shpërthim me eksploziv në një automjet në Fushë-Krujë, ja kush ishte shënjestra (Emri)
  • 2019-04-08

Shpërthim me eksploziv në një automjet në Fushë-Krujë, ja kush ishte shënjestra (Emri)

Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në periferi të qytetit të Fushë-Krujës. Mësohet se ka shpërthyer një sasi eksplozivi e cila ishte vënë në një makinë tip Golf 6 e parkuar në oborrin e një shtëpie. Makina është në pronësi të shtetasit Saba Xaka, ndërkohë që nga

Grabitet në mesditë banesa në Fushë-Krujë, kryefamiljari: Erdhën me armë!
  • 2019-04-08

Grabitet në mesditë banesa në Fushë-Krujë, kryefamiljari: Erdhën me armë!

Kur kanë kaluar vetëm 24 orë nga grabitja e banesës së Besnik Elezit në fshatin Nikël, në Fushë-Krujë është regjistruar një tjetër grabitje. Në mes të ditë, grabitës të maskuar dhe armatosur kanë hyrë në banesën e 65-vjeçarit Isuf Çela, në zonën e SMT-së dhe kanë vjedhur

Nuk u ngrit asnjëherë nga stoli, Kukësi shkarkon trajnerin Ndreu
  • 2019-04-06

Nuk u ngrit asnjëherë nga stoli, Kukësi shkarkon trajnerin Ndreu

Pas përfundimit të ndeshjes së sotme në stadiumin Redi Maloku të Fushë Krujës, ku Kastrioti mposhti Kukësin me përmbysje, me rezultatin 2-1, klubi verilindor ka shkarkuar nga detyra trajnerin Ramazan Ndreu. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi verilinor nëpërmjet një postimi në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama