Rezultate te kerkimit per termin: +Fush

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.260Z

15 të vdekur në fushë

Një ngjarje makabër në fushën e futbollit ka ndodhur në Kongo. Në derbin e futbollit në këtë shtet të zhvilluar mes ASV Cub dhe Tout Puissant, stadiumi ishte më i mbushur se kurrë më parë. Ka mjaftuar provokimi i policisë n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Aksidenti n Fush-Kruj, Spavenkovski n gjendje kritike

Ora 16: 35 Gjendja shndetsore e Llaze Spavenkovski, 55 vje, nga Maqedonia, paraqitet kritike pr jetn, bri t ditur Drejtori i Spitalit Ushtarak, Bedri Mihaj. Sipas tij, 55 vjeari maqedonas ka psuar dmtime t shumta, sidomos n pjesn e kafks, ndrsa katr puntort e tjer, Dunkan Retherford, 52 vje, nga Ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.177Z

Vdes edhe një futbollist në fushë!

Një rast tragjik në fushën e lojës është regjistruar në Kili. Një futbollist kilian ka mbetur i vdekur në fushë pas atakut kardiak që kishte. Futbollisti i quajtur, Carlos Barra pas 20 minutave lojë u shtri për toke pa ndjenja, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.090Z

Alves e han bananen në fushë!!

Daniel Alves ka bërë një gjest që rrallë shihet në fushën e futbollit. Ylli i Barcelonës e ka ngrënë një banane të hedhur në fushë në ndeshjen ndaj Villareal. Kur ai po bëhej gati të ekzekutonte një korner, ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.733Z

Ronaldo takon Messin në fushë, ja biseda

Cristiano Ronaldo kësaj radhe nuk pati mundësinë të sfidoi Lionel Messin në fushë. Superylli portugez nuk luajti në El Clasicon e kupës për shkak të një lëndimi. Pas përfundimit të ndeshjes dhe triumfit të Realit, Ronaldo u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.567Z

Tifozi në fushë, selfie me Martinezin

Pas bërjes sefte të një tifozi i cili hyri në fushë për të bërë një fotografi të stilit selfie me El Shaarawy, rastet e njëjta nuk kanë të ndalur në këto ndeshje parapërgatitore. Një rast i njëjtë u p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.880Z

Luis Suarez, sa i palumtur në fushë

Se Luis Suarez nuk e dëshiron qëndrimin në Liverpool, tregoi fytyra e tij edhe në ndeshjen e sotme ndaj Tailandës. Sulmuesi uruguajan u fut në lojë në pjesën e dytë të ndeshjes por që asesi të tregonte shpirtin e tij të njohur n&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama