Rezultate te kerkimit per termin: +Fushatn +Tiran

Meta: total 22 / total_found 22 / time 0.016 / keyword[0] fushatn / docs[0] 99 / hits[0] 122 / keyword[1] tiran / docs[1] 255639 / hits[1] 592157 /
No Pic available
  • 2011-04-20

Çifti në garë

Nga Artan Mullaj Krert e LSI- s shprthejn optimizmin në tribuna dhe ekrane bashkë me ndjeksit e tyre n fushatn e zgjedhjeve vendore dhe mir bjn. Pr m shum q as ata, as vet kreu i tyre, nuk e dinë dhe nuk mund ta dinë se çdo të ndodhë me forcën politike q prfaqsojn dhe me koalicionin n pusht

Opozita harton planin ofensiv për Kuvendin dhe protestat
  • 2010-09-02

Opozita harton planin ofensiv për Kuvendin dhe protestat

Rama, takime me deputett e 12 qarqeve pr strategjin e re Partia Socialiste nis hartimin e strategjis pr sesionin e ri parlamentar. Deputett e Tirans dhe t Durrsit t spektrit t majt jan takuar dje n selin roz me kreun e partis, pr t diskutuar strategjin dhe linjn politike q do t ndjek Partia Socialis

No Pic available
  • 2010-09-02

Zgjedhjet 2011, ZMK : Rama pallate e vende pune për militantët

Goxhaj denoncon bashkinë: Manipulim elektoral administrimit të banesave të përbashkëta Afrimi i zgjedhjeve t ardhshme lokale po nxjerr gjithnj e m shum n pah veprime antiligjore ta Bashkis s Tirans, e cila kt radh ka vn n lvizje mekanizmin e saj t shprblimit t militantve t part

No Pic available
  • 2010-09-01

Sfida me Rumaninë, kuqezinjtë synojnë fitore

Kombtarja do ta nis mbar fushatn kualifikuese t Euro 2012. Kuqezinjt jan grumbulluar n Durrs ku edhe po strviten para ndeshjes s par m 3 shtator n Rumani. Shqipria do ta nis me ekipin q e mbylli n eliminatoret e Europianit t fundit me nj humbje t rnd 6 – 1. Debatik Curri: “Besoj se nuk

Bumçi: LZHK, në koalicion me PD-në për Tiranën
  • 2010-08-31

Bumçi: LZHK, në koalicion me PD-në për Tiranën

Intervista Flet kreu i degs s kryeqytetit: E djathta duhet t jet bashk n zgjedhje Kryetari i Partis demokratike pr Tirann, njkohsisht deputeti Aldo Bumi flet me terma konkrete n lidhje me taktikn q do t prdor PD-ja pr t qen fituese e kryeqytetit n zgjedhjet e ardhshme lokale. N nj intervist pr &ldq

No Pic available
  • 2010-08-21

Zyrtari: Më internuan që mos të votoja për vendimet

Antari i Kshillit t Komuns Kala e Dods rrfen se si ia ndryshuan vendbanimin nga Dibra n Tiran Antikorrupsioni prangos kryekomunarin dhe tre specialist Korrupsioni te pushteti lokal ka arritur kulmin, duke falsifikuar firmn e antarve t kshillit, me qllim q ata t mos marrin pjes n mbledhje, kur t vot

Krerët politikë të Himarës: Të mos luhet me dhimbjen
  • 2010-08-18

Krerët politikë të Himarës: Të mos luhet me dhimbjen

Kryetart e tri partive kryesore: Ta lm drejtsin t flas Realiteti i ndrtuar nga binomi Dule-Bollano pr ngjarjen e Himars mund t verifikohet vetm prej tyre. N cilsin e interpretve politik, dy drejtuesit e Partis Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut dhe OMONIA-s, dyshja e msiprme duket se sht e interesuar v