Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollisti

Meta: total 1000 / total_found 12817 / time 0.006 / keyword[0] futbollisti / docs[0] 12817 / hits[0] 16303 /
Javë deçizive për të ardhmen e Sadikut
  • 2017-06-26

Javë deçizive për të ardhmen e Sadikut

Në Zvicër vazhdon të përbëjë lajm e ardhmja e Armando Sadikut. Sulmuesi shqiptar i cili luan në kampionatin helvet që prej vitit 2011 ka edhe një vit kontratë me Zyrih por sipas të gjitha gjasave, 26-vjeçari do të largohet nga Zvicra gjatë kësaj vere për të nisur një aventurë të

No Pic available
  • 2017-06-24

Ylli i Barcelonës Neymar i jep fund lidhjes me të dashurën

Ylli i Barcelonës Neymar  i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me të dashurën e tij Bruna Marquezine. Futbollisti kishte ndezuar përsëri romancën me aktoren braziliane vetëm një vit më parë, pasi u ndanë në vitin 2014. Lajmi është bërë i ditur nga vetë 25-vjeçari i cil

No Pic available
  • 2017-06-23

Edhe Roberto Carlos mes kandidaturave për kombëtaren shqiptare

E gjendur e papërgatitur përballë largimit të menjëhershëm të Gianni De Biasit, Kombëtarja shqiptare e futbollit është kthyer në pistën e preferuar të jo pak emrave të njohur të trajningut. FSHF ka bërë të ditur se, trajneri i ri i kuqezinjve do të zgjidhet brenda korrikut. Kontak

Futbollisti shqiptar i propozon për martesë së fejuarës
  • 2017-06-23

Futbollisti shqiptar i propozon për martesë së fejuarës

Është prej ditësh duke pushuar në Miami së bashku me të fejuarën, por Leonita Lekaj nuk e ka ditur që gjatë këtij udhëtimi, i fejuari i ka fshehur…një unazë. I ulur në gjunjë, ai i ka bërë propozimin klasik për martesë së fejuarës dhe ndoshta futbollisti tjetër, Peniel

Braziliani Oscar pezullohet me 8 javë
  • 2017-06-23

Braziliani Oscar pezullohet me 8 javë

Tetë javë pezullim për Oscar. Përballja Shangai-Guanzgzhou është shoqëruar me tensione mes futbollistëve të të dyja skuadrave, shkak është bërë braziliani Oscar. Ish-mesfushori i Chelsea-t, i cili sot aktiviziohet në kampionatin kinez tek ekipi i Shangai është pezulluar me tetë jav

No Pic available
  • 2017-06-22

Cristiano Ronaldo emocionon vajzën e ulur në karrige me rrota

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo ka bërë një gjest emocionues vetëm disa minuta para se të fillonte ndeshja me Rusinë. Kur po hynte në stadium, kapiteni i skuadrës së Portugalisë ishte i shoqëruar me një vajzë të vogël që kishte pësuar një dëmtim dhe ishte e ulur në karrig

No Pic available
  • 2017-06-22

Granit Xhaka bën hapin më të madh të jetës

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka ka bërë hapin më të madh të jetës duke i propozuar martesë të dashurës së tij. Ai e bëri të ditur këtë gjë me një postim në rrjetin social, Instagram ku shfaqet i ulur në gjunjë me një unazë në dorë. Një top i artë është mrekulli, një gr