Rezultate te kerkimit per termin: +Futbopllit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.223Z

UEFA gjobit Federatën Shqiptare të Futbollit

UEFA gjobiti Federatën Shqiptare të Futbollit me një shumë prej 15 mijë frangash për mosmarrjen e masave organizative gjatë ndeshje kualifikuese të Botërorit 2010, Shqipëri-Danimarkë (1-1). Pas ndeshjes gjyqtarët e takimit dhe lojtarët danezë u ankuan për mungesën e ujit të ngrohtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.300Z

Trapatoni konfirmohet trajner i Irlandes

Xhovani Trapatoni do të vazhdojë të jetë trajner i Irlandës. Federata Irlandeze e futbollit e ka konfirmuar teknikun italian në detyrën e tij edhe pas humbjes poshtëruese ndaj Gjermanisë me rezultatin 6-1. Ajo që i lehtësoi gjë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama