Rezultate te kerkimit per termin: +GJUTA

Meta: total 137 / total_found 137 / time 0.000 / keyword[0] gjuta / docs[0] 137 / hits[0] 431 /
Rilidhen energjine ne menyre te paligjshme pranga 10 shtetasve nga Kamza
  • 2015-08-28

Rilidhen energjine ne menyre te paligjshme pranga 10 shtetasve nga Kamza

PUBLICITET Tirane 27 gusht 2015 NOAal- Aksioni i policise ne bashkepunim me OSHEE per lidhjet e paligjshme te energjise elektrike ka vijuar edhe sot ne Tiranebr br Komisariati nr5 i Kamzes ka bere te ditur se ne kauder te ketij aksioni jane arrestuar 10 shtetas   Shtetasit e

No Pic available
  • 2015-08-27

Arrestohen 10 persona për lidhje të paligjshme të energjisë elektrike

Dhjetë persona janë arrestuar nga komisariati i polcisë në Kamëz për lidhje të paligjshme të energjisë elektrike. Gjatë aksionit të zhvilluar ditën e sotme nga Policia e Kamëz në bashkëpunim me OSHEE u arrestuan: 1.      Edison Ukdashi, 28 vjec, lindur ne Burrel, dhe banues ne T

Urat e krimit, si funksionojnë lidhjet mes grupeve shqiptaro-italiane
  • 2015-08-24

Urat e krimit, si funksionojnë lidhjet mes grupeve shqiptaro-italiane

Në 6 muajt e parë të këtij viti prokuroria shqiptare kërkon nga autoritetet italiane informacion për 12 grupe kriminale dhe individë të përfshirë në trafikun e drogës dhe femrave që shfrytëzohen si prostituta. Mes personave që kërkohet informacion është edhe Vladimir Gjuta, i dys

No Pic available
  • 2015-08-20

140 qytetarët që kanë gati lejet e legalizimit dhe duhet ti tërheqin

ALUIZNI publikon listën e 140 emrave të cilëve u është printuar leja e legalizimit,  por nuk është tërhequr nga qytetarët. Leja a tyre është në protokollin e drejtorisë Tirana 1, ish Stacioni i Trenit. Emri shoqërohet dhe me njësinë bashkiake ku ndodhet objekti i legalizuar 1 MEHMET

No Pic available
  • 2015-07-13

Apeli lë në burg Gjutën: Nuk kam lidhje me tritolin ndaj babait të Tahirit

Nën masa të rrëpta sigurie, Vladimir Gjuta u  përcoll nga Elbasani drejt Tiranës për të marrë pjesë në një senacë me dyer të mbyllura në Gjykatën e Apelit për Krimët e Rënda. Gjuta kërkoi ndryshimin e masës nga arrest më burg, vendosur nga shkalla e parë, në një masë siguri

Gjuta mohon tritolin tek Tahiri kerkon mase me te bute sigurie
  • 2015-07-13

Gjuta mohon tritolin tek Tahiri kerkon mase me te bute sigurie

Vladimir Gjuta PUBLICITET Tirane 13 korrik 2015 NOAal -  Nuk kam asnje lidhje me tritolin qe  i eshte vendosur farmacise se babait te Ministrit te Brendshem  Saimir Tahiribr br Keshtu ka deklaruar ne Gjykaten e Apelit per Krime te Renda Vladimir Gjuta i cili kerk

Atentati me tritol ndaj farmacisë së Tahirit, Gjuta mohon autorësinë
  • 2015-07-13

Atentati me tritol ndaj farmacisë së Tahirit, Gjuta mohon autorësinë

I dyshuari për vënien e tritolit në farmacinë e Bashkim Tahirit, babait të ministrit, Vladimir Gjuta nuk ka pranuar të marrë autorësinë e ngjarjes. Ai thotë se nuk ka asnjë lidhje me atë ngjarje. "Nuk kam asnjë lidhje me tritolin qe i është vendosur farmacisë se babait te Ministrit