Rezultate te kerkimit per termin: +Gabi

Total: 266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.387Z

FOTOT/ Gabi ka se çfarë të tregojë

Gabi Grecko nuk rresht së provokuari. Modelja 25-vjeçare ka postuar një foto ku tregon gjoksin. Ajo është bërë e famshme për fotot e saj provokuese por edhe për martesën me 72-vjeçarin Geoffrey Edelsten.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.412Z

Gabi s’i frikësohet Realit

Mesfushori i Atletico Madridit, Gabi ka insistuar se skuadra e tij është optimiste para derbit të qytetit me Real Madridin në La Liga të shtunën. Atletico nuk ka shijuar fitore në Santiago Bernabeu për 12 vite, por Gabi insiston se ekipi nuk ka frikë nga rivali i qytetit, që është aktual

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.457Z

FOTO/ Çfarë fati të kesh si kliente Gabi Grecko

Gabi Grecko e ka festuar denjësisht 72 vjetorin e të fejuarit të saj, me të cilin thotë se do martohet  Geoffrey Edelsten. Çifti kishte dalë per të blerë dekorime per festën e ditëlindjes së Geoffrey dhe me siguri nga nxitimi modelja  25- vjeçare kishte harruar të vishte reçipet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.507Z

Gabi i Atleticos: Po, kam trukuar ndeshje!!!

Kapiteni i Atletico Madridit, Gabi e ka pranuar sot në Gjykatë se ka trukuar ndeshje. Ylli spanjoll ishte i akuzuar se kishte qenë i përfshirë në trukimin e ndeshjes Real Zaragoza-Levante në vitin 2011. Atëkohë Gabi ishte lojtar i Real Zaragozas. "P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.584Z

"Gabi" tregu që nuk vdes kurrë

Deri dhjetë vjetë më parë kurrkush nuk e mohonte të kishte shkelur të paktën një herë tek tregu firmato i Gabit. Sot me hapjen e afërt të regjimit të vizave po bëjmë një udhëtim pa pashaportë në kryeqytetet më të njohura evropiane si Paris, Romë apo Berlin. Vetëm përmes etik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.718Z

Shqiptarët vishen te Gabi, sa veshin rroba të përdorura!

Mbi 60% e shqiptarëve nuk blejnë dot rroba të reja. Kjo sipas një anketimi të kryer nga Komisioni Europian në vendet e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor. Shqipëria renditet e para në pamundësinë e veshjeve të reja. Për rrjedhojë, shqiptarët orientohen në tregun e rrobave të përdoru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.823Z

FOTOT/ Gabi Grecko poza të nxehta me të fejuarin 71 vjeçar

Bukuroshja bionde Gabi Grecko ka kaluar një fundjavë pushimi në plazhet e  Brighton me të dashurin e saj, 71 vjeçarin Geoffrey Edelsten. 25 vjeçarja ka shkëlqyer e tëra në poza seksi, teksa kishte veshur një bikini në ngjyrë lejla. Grecko nuk ka pasur asnjë problem të marrë poza s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama