Rezultate te kerkimit per termin: +Gais

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.286Z

Gais i Memellit fiton me Brommapojkarna

Gais i Migen Memellit arriti një fitore të rëndëishme me IF Brommapojkarna (2-1) në një ndeshje dramatike, ky dy golat e fundit u shenuan respektivisht në minutat 92 dhe 95. Në këtë takim, të cilin Gais e mbylli me dhjetë lojtarë (Niklason u ndëshkua me karton të kuq) u aktivizua ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.741Z

Gais i Memellit fiton me Trelleborg

Gais, skuadra suedeze ku aktivizohet Migen Memelli, arriti sot një fitore të rëndësishme në transfetë kundër Trelleborgs (0-1) në "Vangavallen". Golin e vetëm të takimit e shënoi Daniel Nicklasson në minutën e 67, pas asistit të dhënë nga Jonas Lunden. Gais pas 13 javësh ka grumbull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.571Z

Memelli kontratë me Gais, gol për suedezët në debutim

Nga Dash Frashëri ASA (Albanian Sport Agency) - Klub i ri, kontratë joshëse dhe gol qysh në prezantimin e parë. Ky është Migen Memelli, që tashmë nuk bën më pjesë e SK Bran Bergen por e Gais. 320.000 euro : kaq kushtoi transferta e sulmuesit Migen Memelli nga norvegjezët Bran Bergen t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.807Z

Memelli gol për Gais: “Do të shënoj dhe në kampionat”

Pushimet një javore në Shqipëri pranë familjes në Pogradec të shoqëruar edhe me pak zhurmë për një lëvizje të mundshme drejt Vllaznisë. E më pas, rikthimi në Goteborg, te skuadra e tij suedeze Gais. Për të rinisur sërish aventurën me ekipin e dytë skandinav në karrierën e tij,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Gais i Migen Memellit barazon me Orebro SK

ASA (Albania Sport Agency)- Gais, skuadra suedeze e Migen Memellit barazoi 1-1 me Orebro Sk, në ndeshjen e zhvilluar sot në shtëpi, edhe pse e mbylli pjesën në dizavantazh 0-1, qysh në minutën e 38. Memelli, i cili pati një rast në minutën e tretë të takimit, u zëvendësua në minutën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.693Z

Memelli 90 minuta, por Gais humb ne transferte

Nga Kastriot Gjini Skuadra e re e sulmuesit shqiptar Migen Memellit, nuk ka arritur te marre nje rezultat pozitiv ne ndeshjen e dyte te kampionatit Suedez. Gais ka humbur kete ndeshje me rezultatin minimal 1:0. Sulmuesi shqiptar Memelli ka bere nje paraqitje shume te mire, duke u aktivizuar per 90'

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.708Z

Memelli, gol dhe asist në fitoren 2-0 të Gais

Migen Memelli shpërthen me një gol dhe një asist edhe pse në një ndeshje miqësore. Gais e ka shfrytëzuar me një miqësore periudhën pa ndeshje zyrtare, teksa në ndeshjen e sotme në transfertë ka fituar me BK Haken të kategorisë së dytë me rezultatin 2-0. Sulmuesi korcar Migeni Memell

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama