Rezultate te kerkimit per termin: +Gajt

Meta: total 132 / total_found 132 / time 0.000 / keyword[0] gajt / docs[0] 132 / hits[0] 132 /
Fajdexhinjtë/ Aksion me 160 policë, ja çfarë u sekuestrua sot në Shkodër (FOTO)
  • 2019-03-14

Fajdexhinjtë/ Aksion me 160 policë, ja çfarë u sekuestrua sot në Shkodër (FOTO)

Të tjera detaje janë publikuar nga Policia e Shkodrës për operacionin MARANAJ, ku u angazhuan 160 efektivë policie dhe u përdorën 30 automjete për të bërë të mundur ndalimin e 11 personave, të përfshirë në një skemë fajdesh. Policia bën me dije se gjithçka erdhi pas një hetimi 

Presidenti i Venezuelës sulmon Mike Pence: Je një gjarpër helmues!
  • 2018-06-30

Presidenti i Venezuelës sulmon Mike Pence: Je një gjarpër helmues!

Zv/presidenti amerikan Mike Pence ndodhet në Amerikën Latine këtë javë në një turne që synon inkurajimin e presionit rajonal mbi Venezuelën për të zgjidhur krizat ekonomike dhe humanitare. Gajtë këtij turi Pence rezervoi disa fjalë të ashpra për presidentin venezuelian Nicolás Madur

Përmbytjet, rëndohet situata në Vlorë, Fier, Kavajë
  • 2017-12-01

Përmbytjet, rëndohet situata në Vlorë, Fier, Kavajë

Komiteti i Koordinimit të Emergjencave Civile dhe Krizave ka dhënë informacionet e fundit zyrtare mbi situatën e krijuar nga përmbytjet në vend. Sipas njoftimit, ka pasur rëndim të gjendjes në Gjirokastër, Sarandë, Përmet, Tepelenë, Memaliaj, Berat, Vlorë, Fier, Shijak, Fushë Krujë,

JO VETËM KATALONJA, JA KËRKESAT PËR PAVARËSI NË EUROPË
  • 2017-10-02

JO VETËM KATALONJA, JA KËRKESAT PËR PAVARËSI NË EUROPË

Në gjysmën lindore të Europës shpërbërja e Bashkimit Sovjetik dhe e ish-Jugosllavisë kanë bërë që të krijohen shumë shtete të reja. Në Europën Perëndimore në të kundërt duket se shtetet e vjetra nacionale janë të konsoliduar prej kohësh. Por në këto themele gëlon dëshira p

No Pic available
  • 2017-09-30

Jo vetëm Katalonja, kërkesat për pavarësi në Europë

Përkundër vullnetit të Madridit qeveria rajonale e Katalonjës do të mbajë një referendum për pavarësinë. Por nuk është vetëm Katalonja, në Europë ka edhe rajone të tjera që dëshirojnë pavarësimin nga qeveritë qendrore. Në gjysmën lindore të Europës shpërbërja e Bashkimit S

No Pic available
  • 2017-07-21

A do të mundet Trump ta shpëtojë presidencën pas gjashtë muajve kaotikë

Nga Andrew Beatty Konfuzioni, gabimet dhe skandalet kanë njollosur gjashtë muajt e parë të presidencës së Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë. Nëse nuk ndërmerr të paktën një ndryshim të metodës, atëhere presidenti i 45-të amerikan mund ta shkatërrojë vazhdimin e presidencës së

Juventus-Real, formacioni ideal: Sulmi me Ronaldo-Dybala, përrallor
  • 2017-06-02

Juventus-Real, formacioni ideal: Sulmi me Ronaldo-Dybala, përrallor

Juventus-i dhe Real  Madrid-i do të diskutojnë finalen e Ligës së Kampioneve në Kardif. Ndërkohë Goal ka krahasuar 11-et respektive të të dyja skuadrave duke përftuar 11-en e kombinuar. Gianluigi Buffon | Juventus Torino | Nëse Zonja e Vjetër nuk ka pësuar veçse tre gola që nga fill