Rezultate te kerkimit per termin: +Galerine

Meta: total 517 / total_found 517 / time 0.000 / keyword[0] galerine / docs[0] 517 / hits[0] 678 /
No Pic available
  • 2015-03-07

elet ekspozita ne Sarande

brbr30 piktore te qyteteve te ndryshme te Shqiperise e Kosoves kane celur nje ekspozite ne qytetin e Sarandes Keto 51 punime ne vaj te ekspozuara per publikun kane qene realizim i 5 diteve Ne piktura pasqyrohet Butrinti Ksamili Lukova Delvina Mursi dhe Vurgu Kjo eshte ekspozita e pare per kete vit

Shembje brenda galerise ne Munelle vdes 48-vjecari Sindikata Per ISHMI-in kushtet brenda standarteve Te mbaje pergjegjesi
  • 2015-02-15

Shembje brenda galerise ne Munelle vdes 48-vjecari Sindikata Per ISHMI-in kushtet brenda standarteve Te mbaje pergjegjesi

e Shtune 14 Shkurt 20151757 pm brbrUPDATE Shembja e masivit te dherave ne thellesi te minieres ku ishte duke punuar i ka kushtuar jeten nje minatori 48-vjecar Trupi i pajete i tij u nxorr nga miniera ne mesdite pas nderhyrjes se ekipit te shpetimit sinjalizuar pas shembjes ne mi

Vdekja e 48-vjecarit Basha Deri dje hidhnin lot krokodili per cdo aksident miniere sot qeveria hesht
  • 2015-02-15

Vdekja e 48-vjecarit Basha Deri dje hidhnin lot krokodili per cdo aksident miniere sot qeveria hesht

e Diele 15 Shkurt 20150954 am brbrTIRAN- Tragjedi njerezore dhe indiference qeveritare ne minierat shqiptare Keshtu e ka quajtur kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha tragjedine e djeshme ku nje 48-vjecar vdiq nga shembja e galerise ne Munellebrbrp classwp-caption-textKome

Vdekja e 48-vjecarit Basha Deri dje hidhnin lot krokodili per cdo aksident miniere sot qeveria hesht MEI Po e perdor politikisht
  • 2015-02-15

Vdekja e 48-vjecarit Basha Deri dje hidhnin lot krokodili per cdo aksident miniere sot qeveria hesht MEI Po e perdor politikisht

e Diele 15 Shkurt 20150954 am brbrTIRAN- Tragjedi njerezore dhe indiference qeveritare ne minierat shqiptare Keshtu e ka quajtur kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha tragjedine e djeshme ku nje 48-vjecar vdiq nga shembja e galerise ne Munellebrbrp classwp-caption-textKome

Onufri artistet injorojne ftesen e Ministrise per debat
  • 2015-01-28

Onufri artistet injorojne ftesen e Ministrise per debat

e Marte 27 Janar 20151410 pm p classwp-caption-textMinistrja e Kultures Mirela KumbaroSSSAbrASSAsnje rezultat nga takimi ne Ministrine e Kultures per Onufrin Konkluzionet priten te dalin edhe pas vjeljes se mendimeve te shprehura ne pyete- sorin e publikuar ne faqen on line t

Drejtori i GKA Artan Shabani Ja si do te rikthehet Onufri
  • 2015-01-25

Drejtori i GKA Artan Shabani Ja si do te rikthehet Onufri

Transmetuar me 24012015 - 1910 NOA Interviste Idete e mia jane qe Onufri te jete kombetar per te promovuar artistet shqipare dhe ne nje mase me te gjere jo te kufizohet ne 10 artiste por te jete nje mundesi shprehje nga te gjithe br br Me nje eksperien

Merkel dhe Renzi konference nen kembet e Davidit
  • 2015-01-23

Merkel dhe Renzi konference nen kembet e Davidit

e Premte 23 Janar 20151211 pm SSSAbrASSp classwp-caption-textMerkel e Renzi gjate konferences per mediaSSSAbrASSKancelarja Merkel dhe kryeministri i Italise Renzi kane mbajtur konferencen per shtyp nen kembet e Davidit ne Galerine e Firenzes SSSAbrASSPara takimit zyrtar e konfer