Rezultate te kerkimit per termin: +Gallagherit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.091Z

Enver Hoxhaj uron Sekretarin e ri per Marredhenie me Shtetet te Selise se Shenjte

Transmetuar me 12112014 - 1945 Prishtine 12 Nentor 2014 NOAal - Ministri i Puneve te Jashtme i Kosoves Enver Hoxhaj permes nje telegrami ka uruar Sekretarin e ri per Marredhenie me Shtetet te Selise se Shenjte imzot Paul Gallagherbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.016Z

Hoxhaj uron Sekretarin e ri per Marredhenie me Shtetet e Selise se Shenjte

KOSOVE-Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një telegrami ka uruar Sekretarin e ri për Marrëdhënie me Shtetet të Selisë së Shenjtë, imzot Paul Gallagher, ben te ditur KosovaPress. Ministri Hoxhaj në let&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Hoxhaj uron Sekretarin e ri për Marrëdhënie me Shtetet të Selisë së Shenjtë

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një telegrami ka uruar Sekretarin e ri për Marrëdhënie me Shtetet të Selisë së Shenjtë, imzot Paul Gallagher. Ministri Hoxhaj në letër i ka uruar imzot Paul Gallagher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.538Z

Duhet të rritem

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli ka pranuar se duhet të rritet. Por, 21 vjeçari insiston se është ende i ri dhe ndien se është më i pjekur se në të kaluarën. Incidentet e përcjellin kudo që shkon, por atij nuk i pëlqen vëmendja e madhe mbi të dhe thotë se nga natyra ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.854Z

Sistemi elektoral dhe manipulimi i zgjedhjeve

Adri Nurellari - Debatin mbi reformën zgjedhore sot përqendrohet ose tek aspektet e administrimit me sa më shumë integritet të procesit elektoral ose te pandershmëria e sistemit aktual dhe pretendimet e partive të vogla lidhur me të. Komision

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama