Rezultate te kerkimit per termin: +Gani +Halilaj

Total: 62
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.500Z

Vetëvendosje publikon listën e aktivistëve të saj që u arrestuan

Vetëvendosja publikon emrat që ka deri tani të listës me 150 të arrestuar sipas saj, të cilët janë arrestuar gjatë operacionit në selinë e kësaj lëvizjeje. Vetëvendosja në një postim në facebook shkruan se në vijim do te publikojë edhe emrat e tjerë të të arrestuarve që janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.088Z

DEKRET PËR LEJIM LËNIE TË SHTETËSISË SHQIPTARE NR. 5817.

D E K R E T PËR LEJIM LËNIE TË SHTETËSISË SHQIPTARE Në mbështetje të nenit 92, pika “c”, të Kushtetutës, të neneve 15, 19 dhe 20 të ligjit nr. 8389, datë 05.08.1998, “Për shtetësinë shqiptare”, bazuar edhe në propozimin e Ministrit të Brendshëm, D E K R E T O J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.518Z

Legalizimet, 515 përfituesit e lejes për qarkun e Tiranës

Dega rajonale e ALUIZNI-t, Tirane publikon listën e emrave të 515 qytetarëve që duhet të paraqiten pranë sporteleve të kësaj dege për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Drejtoria rajonale e qarkut Tirane u bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.072Z

Pensionet e ushtarakëve, 71 emrat që do marrin paratë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 71 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 20 prill dhe që mund ta tërheqin atë nga llogaritë e tyre. Pjesa më e madhe e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.883Z

Pafajësia e Metës, ja vendimi i plotë i Gjykatës

Videoja Meta-Prifti Katër gjyqtarët: Fakti i denoncuar nuk ekziston. U shkel ligji me ekspertin amerikan, videoja Meta-Prifti, jo origjinale Gjykata e Lartë zbardhi dje arsyetimin e vendimit të 16 janarit 2012, që shpalli të pafajshëm ish-zv.kryeministrin Ilir Meta për akuzën e korrupsioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.005Z

Ja emrat për statusin e invalidit për Drenicë (Dokument)

Zona Operative e Drenicës ka përfunduar procesin e verifikimi të kategorive të dala nga lufta e UÇK-së. Në publikimin thuhet se janë 1 mijë e 132 invalidë të UÇK-së dhe 640 dëshmorë. STATUSI I INVALIDIT 1. Adem M. Osmani 006331 Izbicë 2. Adem S. Buliqi 004207 Qubrel 3. Afrim A. Geci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.914Z

Këta janë 1296 ushtarët e Daut Haradinajt (emrat)

Zona e Dukagjinit ka pasur shumë vështirësi në publikimin e listave të veteranëve, pasi që ishte Daut Haradinaj, komandant i brigadës 131 “Jusuf Gërvalla” që kërkonte përfshirjen e të gjithë luftëtarëve t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama