Rezultate te kerkimit per termin: +Gaqo +Veshit

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] gaqo / docs[0] 512 / hits[0] 868 / keyword[1] veshit / docs[1] 858 / hits[1] 1494 /
Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit
  • 2016-01-04

Letërkëmbime per Vitin e Ri mes Dritëro Agollit dhe Gaqo Veshit

Retrospektivë Gazeta "Drita" 1972 EMERTIMI "VJERSHE" Letër e Bamkë Çomagës drejtuar Hyskë Borobojkës, ku shprehet dëshira për të shkruar vjersha liriko-satirike dhe për t'i botuar ato në të hyrë Viti i Ri Të pata shkruar një letër në atë muaj, kur ishte dita më e gjatë

No Pic available
  • 2011-08-18

Pas gjetjes së kokës pranon krimin: E vrava se më shpenzoi 300 mijë lekë

18/08/2011  Dumka përpiqet të mashtrojë: Liljana Arapin e vranë natën tre të panjohur, arrest me burg KORÇE- Mëngjesi i ditës së mërkurë u prit me interes, veçanërisht nga mediat, por edhe opinioni publik. Në orën 9.30 minuta, Gjykata e Shkallës së Parë Korçë do të c

No Pic available
  • 2010-04-05

Shkolla dhe letërsia

“Poezia dhe zëri i shkrimtarit na shoqëron gjithë jetën” Flet shkrimtari Dritëro Agolli, një nga më të njohurit në magnetofonin e nxënësve të shkollës “Asim Vokshi” Në “Nderim të shkrimtarëve”, gjimnazistët vijojnë të mbledhin zërat e emrave t