Rezultate te kerkimit per termin: +Gara

Meta: total 1000 / total_found 12035 / time 0.006 / keyword[0] gara / docs[0] 12035 / hits[0] 15891 /
Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet
  • 2017-06-25

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2017-06-24

Dy kandidatë në Elbasan tërhiqen nga gara 48 orë para zgjedhjeve

Kandidatët e Partisë Aleanca Demokratike dhe Partisë Social Demokrate në qytetin e Elbasanit tërhiqen nga gara 48 orë para zgjedhjeve. Mësohet se kandidatët që kanë vendosur të braktisin forcat politike me të cilat garonin janë Arben Hoxha kryesuesi i PAD dheTaulant Sinani i PSD në Elb

Hamilton i pandalshëm, pole position i 66-të
  • 2017-06-24

Hamilton i pandalshëm, pole position i 66-të

Lewis Hamilton konfirmoi edhe në pistën azere formën e tij prefekte që po kalon në Formual 1. Piloti britanik i Mercedes u rëndit i pari në provat zyrtare të zhvilluara këtë të shtunë, të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të Azerbajxhanit. Valteri Bottas do të niset i dyti dhe m

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë
  • 2017-06-24

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

Elbasan, tërhiqen kandidatët e PAD-PSD: Mbështesim PS
  • 2017-06-23

Elbasan, tërhiqen kandidatët e PAD-PSD: Mbështesim PS

Kandidatët e Partisë Aleanca Demokratike dhe Partia Socialdemokrate për Qarkun e Elbasanit janë tërhequr nga gara dhe kanë deklaruar mbështetjen e tyre për Partinë Socialiste. Vendimi i Arben Hoxhës, kryesuesit të Aleancës Demokratike dhe Taulant Sinanit kryesuesit të Socialdemokrateve

No Pic available
  • 2017-06-20

Kandidati i PSD, Leonard Beqiri tërhiqet nga gara, bashkohet me PS

Kandidati për deputet i PSD në Vlorë Leonard Beqiri tërhiqet nga gara, duke iu bashkuar Partisë Socialiste. “Për mua janë të rëndësishme reformat, vettingu dhe rruga e nisur e PS. I kërkoj mbështetësve të mi që të votojnë Partinë Socialiste“, ka thënë Beqiri. Beqiri i

Gara e ashpër për Elbasanin/ A do ta ruajë LSI mandatin e dytë që iu dhurua nga socialistët?
  • 2017-06-18

Gara e ashpër për Elbasanin/ A do ta ruajë LSI mandatin e dytë që iu dhurua nga socialistët?

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike u ndanë barabartë me numër mandatesh në zgjedhjet e vitit 2009 në Elbasan, pavarësisht se PS dhe aleatët e saj të vegjël siguruan rreth 5 mijë vota më shumë. LSI, e cila mori 7,700 vota në Elbasan ose 5 për qind, mori asnjë mandat. Në zgjedhje