Rezultate te kerkimit per termin: +Garantoj

Total: 8545
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.713Z

Kalderon: “Kapelo? Nuk garantoj”

"Nuk garantoj për të ardhmen e Kapelos. Do të vendosë bordi drejtues i Realit në mbledhjen e javës së ardhshme", -deklaroi presidenti i Realit të Madridit. Lamtumira e teknikut italian duket e mundshme, por për momentin mungon konfirmimi zyrtar. "Kapelo arriti objektivat që i kishim vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.377Z

“Ju garantoj se nuk ka pasur pazare”

• Mesfushori i Hanoverit, Altin Lala, ka hedhur poshtë akuzat e qeverisë shqiptare se Kombëtarja ka bërë pazar në dy ndeshjet e fundit eliminatore për “Euro 2008” kundër Bjellorusisë dhe Rumanisë.Shqipëria është mposhtur bindshëm në këto dy takime, 4-2 kundër Bjelloru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.796Z

Listat Berisha Opozita i ankohet vetes. Garantoj zgjedhje te ndershme

Keryeministri Sali Berisha nga Brukseli tha se detyre e qeverise eshte te garantoje zgjedhje te lira dhe te ndershme duke shtuar se shqetesimet qe vijne nga opozita po shkojne drejt vetes se vet pasi eshte ajo tha kryeministri qe qeveris ne te gjitha qytetet e medha. Ne te gjitha qytetet e medha qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.909Z

Berisha: Garantoj aleatët për besnikëri të palëkundur dhe një aleancë që fiton zgjedhjet

Share Kryeministri foli në parlament në lidhje me imunitetin duke thënë se nuk e bën për kapital politik betejën për heqjen e tij, por i dhimbsen qytetarët shqiptarë   Kryetari i PD, njëkohësisht kryeministër i vendit, Sali Berisha, vlerësoi në parlament ndryshimet në Kodin Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.082Z

Berisha: “Garantoj se do të zgjidhim çdo problem për pronat”

Autori i Lajmit: Plarent ShehuRepublikanët çelin fushatën Kryeministri Berisha i ka dhënë një mbështetje të fortë kreut republikan, Fatmir Mediu. Berisha e cilësoi Partinë Republikane si një ndër aleatet më të fuqishme në koalicionin qeverisës, si dhe në kryerjen e reformave në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.061Z

Nano: Shqipërisë i duhet një president dalëzots. Më 2013-n garantoj zgjedhjet e para të lira

Share Fatos Nano vijon fushatën e tij mediatike për tu zgjedhur president. Përfaqësuesit e tij kanë lëshuar një tjetër deklaratë gjatë ditës së sotme, në të cilën Nano shpreh mllefin ndaj sjelljes së dy kryetarëve të partive kryesore, Berisha dhe Rama. Ndërkohë, pa modesti ai s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.864Z

Basha Policia e Shtetit nuk mund te garantoj asnje tubim masiv i cili shkakton dhune

Ministri i Brendshem Lulezim Basha Tirane 1 shkurt 2011 NOA- Ne vijim te mbledhjes se Komisionit Hetimor te 21 janarit ministri i Brendshem Lulezim Basha sqaroi planet dhe punen e Policise se Shtetit. I pyetur nga anetari i komisionit Enkelejd Alibeaj se cilat ishin planet e masave te marra nga forc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama