Rezultate te kerkimit per termin: +Gati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.886Z

Nora gati...

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi duket se pas gjithë atyre punëve dhe projekteve të realizuara, është gati të pushoj. Ajo, së fundmi në rrjetin social, Facebook ka publikuar një fotografi dhe në të ka shkruar “ready”, q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.141Z

A është Shqipëria gati?

Shoqëria shqiptare mua më duket se është krejt gati. Gati nuk janë kasta qeverisëse, hajdute dhe e paaftë, që mezi pret të prodhohet një gjasme-argument në djerrinën atje lart për të qetësuar veten dhe për të na gënjyer ne Nga Koloreto Cukali*   Një frazë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.642Z

City, gati parat, gati plani, gati dy goditje

Manchester City po përgatiten të jenë në qendër të vëmendjes edhe gjatë kësaj vere, duke sjellë super transferime në Etihad Stadium. Sheikët e Cityt, kanë gati 100 milionë funte, për dy lojtarë. AdPlatformZone = {id: "f9

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.111Z

Shqiperia gati per Europianin

Shqiperia gati per Europianin E premte 05 Prill 2013 1744 Shqiperia gati per EvropianinShqiperia eshte gati per te mirepritur Kampionatin Europian te Peshengritjes nga data 8 deri ne 14 prill ne pallatin e sportit asllan rusi ne Tirane Ne kete eveniment i pari i ketij lloji ne Shqiperi do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.467Z

FOTOT dramatike: Gati për betejë!

Këto foto tregojnë momentet dramatike të përgatitjes së ushtrisë irakiane, për betejën vendimtare kundër ISIS, për qytetin e Mosulit. Prej disa javësh mes tyre janë duke u zhvilluar beteja të egra dhe deri më tani, ushtria e Irakut ka humbur mbi 2000 ushtarë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Gati pr Kampionatin botror

Rio Ferdinand insiston se do t jet i gatshm pr Kampionatin botror t vitit t ardhshm, pavarsisht dyshimeve rreth forms s tij fizike. Qendrmbrojtsi i Manchester United nuk ka luajtur nga humbja e Djajve t Kuq 2-0 nga Liverpool n tetor pr shkak t nj lndimi n kofsh dhe nj problemi n shpin. Mirpo, ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.179Z

Ibrahimoviç, gati pas tetë ditësh

Zlatan Ibrahimoviç, që për momentin gjendet në Suedi, ku po kurohet për dëmtimin në gju, beson se mund të jetë gati për të luajtur përpara mbylljes së sezonit. "Mbeten edhe tri ndeshje të tjera për t‘u luajtur në kampionat dhe sipas gjasave dy në Kupën e Italisë. Mendoj se mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama