Rezultate te kerkimit per termin: +Gavazaj

Total: 86
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.405Z

Enis Gavazaj fiton Kupën e Belgjikës me Gent U21

Mesfushori kosovar, Enis Gavazaj i cili aktivizohet në Belgjikë me Gent ka arritur që së bashku me ekipin e tij të shpallen fitues se Kupës për të rinj. Gavazaj i cili është dhe pjesë e ekipi kombëtar Shpresa shihet si një talent nga drejtuesit e Gent dhe shpesh herë është grumbullua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.207Z

Gavazaj: Pres kombëtaren, ëndërroj Realin

Nga Erjon Halili Jam gjithmonë i gatshëm për grumbullim me kombëtaren A dhe po pres me padurim   Enis Gavazaj është një nga lojtarët e rinj më premtues, të kombëtares U-21 dhe të kampionatit belg. Mesfushori me origjinë nga Zhuri i Kosovës, i cili aktivizohet  për të dytin vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.489Z

Enis Gavazaj, provë te Bazeli në Zvicër

Mesfushori i talentuar i Prishtinës dhe Kombëtares U-19 të Shqipërisë, Enis Gavazaj, pritet të udhëtojë drejt Zvicrës, teksa do të testohet te skuadra e Bazelit. Në një prononcim për gazetën kosovare “Zëri”, vetë lojtari është treguar i rezervuar për të dhënë detaje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.687Z

Enis Gavazaj shkelqen ne kampionatin Belg

Ne kampionatin belg po shkelqen futbollisti i perfaqesueses U-21 te Shqiperise Enis Gavazaj i cili edhe pse nuk shenoi dha assist ne fitoren 4-0 te skuadres se tij Gent ndaj Liersesbr br Ish-futbollisti i Prishtines u aktivizua ne pjesen e dyte te kesaj sfide perkatesisht nga minuta e 74-t duke tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.754Z

Enis Gavazaj debutoi në Superligën Belge me skuadrën KAA Gent

 Futbollisti me prejardhje nga qyteti i Prizrenit , 18 vjeqari Enis Gavazaj ka debutuar në derbin lokal të Superligës Belge. (Genk – Gent 1:2) Gavazaj siq dihet më herët është transferuar nga KFPrishtina(Kosovë) tek KAA Gent(Belgjikë) , me m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.919Z

Gavazaj, pranë transferimit në Rusi

E ardhmja e Enis Gavazajt mund të jetë në Rusi. Mesfushori me tipare sulmuese mund të ndjekë gjurmët e Bekim Balajt, Odise Roshit dhe Bernard Berishës, pasi në drejtim të Skënderbeut ka ofertë zyrtare për 23-vjeçarin nga klubi i Akhmat Grozny-it. Me ndërmjetësimin e menaxherit të loj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.654Z

Gavazaj në 11-shen e javës në Belgjikë

Shqiptari Enis Gavazaj është përfshirë në 11-shen e javës së ligës elitare të futbollit belg. Prizrenasi I cili mbron ngjyrat e Kombëtares U21 të Shqipërisë ka qenë protagonisti kryesor i javës me Gent-in duke dhënë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama