Rezultate te kerkimit per termin: +Gavoi

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] gavoi / docs[0] 3 / hits[0] 6 /
No Pic available
  • 2010-11-23

Italia sjell dosjen Prudentino drejt ekstradimit ne vendin e tij

Artan CENA TIRANE - Gati dy muaj pas arrestimit te Albino Prudentinos autoritetet italiane kane sjelle me ne fund dosjen me te cilen kerkojne ekstradimin e tij ne Itali. Burime nga Gjykata e Vlores kane bere me dije se dosja ka mberritur te premten e kaluar dhe ajo eshte duke u pare nga prokuroria

Grinden per kulloten plagosen kater vete
  • 2010-11-22

Grinden per kulloten plagosen kater vete

GJIROKASTR- Kater te plagosur per kulloten. Ky eshte rezultati i grindjeve te herepashershme te dy familjeve ne fshatin Zhulat te rrethit Gjirokaster. Burime zyrtare te policise kane bere te ditur se kullotat dhe pronesia mbi to jane bere shkak i konfliktit qe ka degjeneruar ne dhune. Ne vendin e

No Pic available
  • 2010-11-22

Per pronat plagosen 3 persona

GJIROKASTER - Sepatat e kosoret kane valuar ne trupat e perfaqesuesve te dy familjeve ne fshatin Zhulat duke shkaktuar plagosjen e pjesemarresve ne konflikt. Policia nga ana e saj ka arrestuar nxitesit e konfliktit per vetegjyqesi dhe plagosje te lehte me dashje. Burimet zyrtare nga Komisariati i Po