Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +S +P

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.227Z

Gazeta belge: Ja formacioni i Kosovës

Gazeta e njohur belge "La Mesue" veq e ka zyrtarizuar Adnan Januzajn si lojtar të përfaqësueses së Kosovës. "La Mesue" ka parashikuar këtë formacion të Kosovës në të ardhmen e afërt, duke e futur edhe Janzuajn këtu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.793Z

Ndalohet gazeta iraniane

Agjencia shtetërore e lajmeve në Iran, IRNA, njoftoi se gazeta udhëheqëse reformiste e vendit të jetë ndaluar për dy muaj për shkak të “shpërndarjes së gënjeshtrave”. Nuk u dhanë detaje të mëtejshme, por gazeta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.081Z

Gazeta amerikane, artikull për Shpend Ahmetin

Punën e Shpend Ahmetit e morri si shkak për të shkruar artikull gazeta amerikane Kristian Sajens Monitor. Ky medium kryetarin e Prishtinës e sheh si luftëtar kundër krimit dhe korrupsionit. Aty autori përmend edhe kërcënimin me vdekje që i ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.592Z

Gazeta kineze kritikon Presidentin Obama para vizitës së tij

Mbeten vetëm pak ditë para udhëtimit të Presidentit Obama në Kinë për një takim rajonal. Ndërkohë gazeta e rëndësishme kineze, Global Times, e kontrolluar nga shteti, e ka akuzuar Presidentin Obama për udhëheqje të dobët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.340Z

Botim i rrallë/ Gazeta e qeverisë së Vlorës “Përlindja e Shqipërisë”

Kopjet e dixhitalizuara të gazetës së qeverisë së Vlorës “Përlindja e Shqipërisë”, me drejtues Dhimitër Beratin dhe kryeredaktor Mihal Gramenon tashmë janë të botuara në një libër. Libri ka dalë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.838Z

Gazeta e famshme: Ronaldo përballë murit shqiptar (Foto)

Gazeta sportive spanjolle "AS" i ka kushtuar një arkitikull të veçantë ndeshjes së sotme dhe vë në dukje se ky takim do të vendosë fatet e kualifikimit për në Euro 2016 për të dyja kombëtaret. E përditshmja madril

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.779Z

Gazeta turke për Edi Ramën: Mysafiri 2 metrosh

TIRANË-Mysafir dhe mbi 2 metra i gjatë. Kështu e ka cilësuar Edi Ramën gazeta ‘Sabah” gjatë një artikulli ku përcillen detaje nga takimi që kreu i opozitës shqiptare pati me Erdogan. Ky titull pikant nuk i ka shpëtuar as Edi Ramë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama