Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Shqip

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.602Z

Mbyllet gazeta Shqip

Gazeta Shqip nuk do të dalë më në treg çdo ditë sikundër ka qenë deri më tani. Drejtuesit e saj kanë vendosur ta mbyllin versionin e përditshëm në print, me përjashtim të fundjavës, kur do të ketë një numër, raporton Lapsi.al. Ndërkohë gazeta do të funksionojë përditë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.068Z

Gazeta Shqip ju uron Gëzuar 2017!

Gazeta “Shqip” ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2017. Po lëmë pas një vit të mbushur me gëzime, suksese, por edhe dështime e hidhërime. Sepse e tillë është vetë jeta, me lumturi dhe ndonjë lot. Të shpresojmë dhe urojmë që 2016 të sjellë më shumë gëzim e lumturi sesa ky vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.615Z

LAMTUMIRË GAZETA SHQIP!

Bajram Peçi Je sot numri i fundit që del i shtypur me letër! Një gazetë 11-vjeçare, që kish gjithë të drejtat të krenohej para lexuesve për historinë e saj, u mbyll. Ti, që përfaqësoje një zëdhënëse të denjë të shtypit të lirë, që orvateshe ti thoshe pushtetit gjithnjë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.255Z

Gazeta Shqip zbuloi mungesen e draftit per kufirin 

Skandali i humbjes se dokumentit Deri ne deklarimin e para disa diteve te ministrit te Jashtem Edmond Haxhinasto per dizajnimin e nje Komisioni te Posacem per rinegociimin e marreveshjes se kufirit detar me Greqine Ministria e Jashtme ka kaluar ne disa etapa jo pak problematike. I ardhur ne detyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.777Z

Gazeta greke Protothema: Shqipëria, notë proteste Shkupit

TIRANE- Shqipëria pritet t'i nisë një notë-proteste Qeverisë së Maqedonisë për përmbajtjen e pamjeve të vendosura në harkun "Porta Maqedonia", elementë të së cilës i referohen "Maqedonisë së Madhe". Shqipëria a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.905Z

Gazeta më e madhe zvicerane do të shkruajë shqip në Europian

Ne një vendim surprize, prestigjiozja zvicerane "Blick" ka beret e ditur se tashme do te shkruaj edhe ne gjuhen shqipe. Lajmi është bere publik nga vete "Blick", e cila deklaroi se deri ditën e ndeshjes Zvicër - Shqipëri, ne gazetën e tyre do te pasqyrohen edhe ne shqip te gjitha lajmet per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.403Z

Protesta e 16 shkurtit, gazeta Shqip zbardh planin e organizimit

Gazeta “Shqip” ka zbardhur planin e opozitës për nisjen e përgatitjeve të protestës kombëtare të 16 shkurtit, e cila parashikon të japë një sinjal të fortë kundër qeverisë së kryeministrit Rama, ku qëllimi final është rrëzimi i tij nga pushteti. Për të arritur këtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama