Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Shqiptare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.026Z

Bllokohet Gazeta Shqiptare, opozita akuzon kryeministrin

 Gazeta Shqiptare denoncoi dje bllokimin e shpërndarjes së saj në tregun e kryeqytetit. Sipas kryeredaktores Anila Basha të gjitha kopjet e gazetës të parashikuara për t’u hedhur në Tiranë janë blerë në pikën qendrore të shpërndarjes. Kjo gazetë në numrin e saj të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.522Z

“Gazeta Shqiptare” vendosi standardin më të ulët e amoral në mediat shqiptare

PD-ja denoncon sulmin e paprecedentë ndaj nënkryetarit të saj Astrit PatoziPD ka reaguar dje ndaj spekulimeve të “Gazetës Shqiptare”, dy ditë më parë.Sipas PD-së, me këtë akt “Gazeta Shqiptare”, vendosi standardin më të ulët e amoral në mediat shqiptare. &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.312Z

Focus Group blen News 24 e Gazeta Shqiptare

Ashtu siç kishte paralajmëruar para pak ditësh gazeta TemA, sot janë finalizuar negociatat mes dy biznesmenëve shqiptarë dhe grupit mediatik, në përbërje të të cilit janë televizioni NEWS 24, Gazeta Shqiptare, Radio Rash dhe portali në internet i lajmeve BalkanWeb, me shitjen e tyre pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.152Z

“Gazeta Shqiptare” konfirmon - Dash Peza femra e Edi Ramës

“Gazeta Shqiptare” konfirmoi dje akuzuat e disa ditëve më parë të Kryeministrit Sali Berisha, për sjelljet dhe shijet perverse të kreut të PS-së, Edi Rama. Nga padurimi për “zbulimin” e radhës “ekskluziv” të saj, që në faqen e parë të numrit të saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.982Z

Marreveshja me Greqine, Meta sulmon ''Gazeta Shqiptare''

TIRANE- Ministri i Jashtëm, njëkohësisht zv kryeministri shqiptar Ilir Meta sulmon ashpër “Gazeta Shqiptare” për investigimin prej disa muajsh që kjo e përditshme ka bërë për marrëveshjen e kufijve detarë mes Greqisë e Shqipërisë. Në konferencën e përbashkët për shtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.503Z

Faktet kompromentuese ndaj djalit të kryeministrit, bllokohet “Gazeta Shqiptare”

Nga Bledar Lumani“Gazeta Shqiptare”, e cila ka publikuar fakte kompromentuese që implikojnë djalin e kryeministrit Berisha në tragjedinë e Gërdecit, është bllokuar mëngjesin e djeshëm. Kjo e fundit ishte zhdukur nga tregu, teksa dikush mendohet se ka blerë të gjitha kopjet e saj. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.989Z

Gazeta Shqiptare shpifja e dyte per Shkelzen Berishen

Skandalet me Gazeten Shqiptare nuk kane te sosur. Pas skandalit te tre diteve me pare kur kjo gazete serviri djalin e kryeministrit Berisha Shkelzen Sali Berisha si fitues tenderesh te ujesjellesit ne vend te fituesit te vertete Shkelzen Avdulla Berisha Gazeta Shqiptare vazhdon serish me kete teme.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama