Rezultate te kerkimit per termin: +Gazetari +Fundo

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] gazetari / docs[0] 11938 / hits[0] 20065 / keyword[1] fundo / docs[1] 183 / hits[1] 348 /
No Pic available
  • 2017-03-22

Video / Ky është momenti kur sulmohet gazetari Elvi Fundo

Sot janë bërë publike të tjera pamje nga momenti i sulmit ndaj gazetarit Elvi Fundo. Një video e marrë nga kaerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes tregon  se si sulmohet gazetari dhe në pak sekonda agresorët largohen nga vendi i ngjarjes. Personat vijnë nga ana tjet

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo
  • 2017-03-13

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo

Gazetari Elvi Fundo, pak ditë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet, ka publikuar disa foto të tij që tregojnë momentet e para në spital pas dhunës, me shenja në fytyrë dhe fraktura në trup. Në një shkrim te tijin, gazetari shkru

Fotot e dhunës që të kuptoni të gjithë të vërtetën
  • 2017-03-12

Fotot e dhunës që të kuptoni të gjithë të vërtetën

Tallavaja politike po tërheq vëmendjen nga dhuna së mërkurës në 8 mars tek e stacioni i trenit në orën 10.35 (të mëngjesit). Zbardhja e një ngjarje kriminale do kohën e saj, por për të publikuar pasojat, jo ndaj meje por ato që mund ti ndodhin çdo gazetari, sot po publikoj pa asn

Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!
  • 2017-03-11

Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!

Gazetari Elvi Fundo ka folur me tone të ashpra nga ambjentet e Spitalit Ushtarak në të cilën ndodhet. Ai iu drejtohet atyre që e sulmuan, duke i quajtur burracakë dhe duke i paralajmëruar se beteja sapo ka nisur. Gazetari Fundo iu shpall luftë atyre që e dhunuan në mes të rrugës, dh

Rrëfehet Elvi Fundo: Dyshoj se dhunuesit e mi janë urdhëruar nga një pronar televizioni trafikant droge, që ka ndryshuar emrin
  • 2017-03-10

Rrëfehet Elvi Fundo: Dyshoj se dhunuesit e mi janë urdhëruar nga një pronar televizioni trafikant droge, që ka ndryshuar emrin

Gazetari dhe drejtuesi i CityNews.al Elvi Fundo, ka rrëfyer për Report Tv dyshimet në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj tij një ditë më parë. Gazetari rrëfen se nuk i ka parë agresorët dhe se ata e kanë qëlluar nga mbrapa fillimisht, ndërkohë shton se kanë përdorur edhe mjete të

No Pic available
  • 2017-03-09

Elvi Fundo: Dhuna ndaj meje, e financuar nga klane mediatike të lidhura me drogën

Gazetari i dhunuar Elvi Fundo bën thirrje të mos politizohet sulmi ndaj tij dhe shpreh bindjen se agresorët janë të nxitur nga ajo që e cilëson si një bandë kriminale korruptive, me mbështetje mediatike në Shqipëri. Ai lë të kuptohet se agresori i tij është i mbështetur nga media q

No Pic available
  • 2017-03-09

Sulmohet gazetari, Elvi Fundo: Kam marrë plagë të rënda, por jam mirë

Gazetari Elvi Fundo ka rënë pre e dhunës nga dy persona ende të paidentifikuar. Ngjarja në fjalë ndodhi ditën e sotme në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet. Fill pas ngjarjes, gazetari u transportua me urgjencë drejt Spitalit Ushtarak. Gazetari Fundo, ish-këshilltar i Ridvan Bodes