Rezultate te kerkimit per termin: +Gazetarja +Erjona +Rusi

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] gazetarja / docs[0] 3653 / hits[0] 7507 / keyword[1] erjona / docs[1] 360 / hits[1] 490 / keyword[2] rusi / docs[2] 13942 / hits[2] 19655 /
Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!
  • 2019-04-11

Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediet, për shkak të shkrimeve provokuese në revistën më të re feministe Bitch Magazine. Në mbrojtje të një prej shkrimeve të s

FESTIVALI I POEZISË SË PABOTUME në Shkodër bashkon poetët e të gjitha trevave
  • 2017-05-17

FESTIVALI I POEZISË SË PABOTUME në Shkodër bashkon poetët e të gjitha trevave

Nga Freskida Miloti U zhvillua edicioni i 9-të i FESTIVALIT TË POEZISË SË PABOTUME në qytetin e Shkodrës, në qytetin e poetëve të shquar të letërsisë shqipe. Ky festival vjen i veçantë në çdo edicion të tij dhe me një pjesëmarrje të gjerë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. M

E gjithë bota tek 'Nënë Tereza'Mirëpresin bekimin e Papës
  • 2014-09-21

E gjithë bota tek 'Nënë Tereza'Mirëpresin bekimin e Papës

TIRANE - Qindra e mijëra vizitorë, dhe jo vetëm shqiptarë, kanë mbërritur nga e gjithë bota për të parë nga afër Papa Françeskun në vizitën e tij historike në Shqipëri, e para në një vend europian. Televizioni A1 Report, i ndodhur në terren për të raportuar gjithçka ndodh nga s

Zgjedhjet presidenciale, A1 Reportsjell zërat nga sheshi Maidan 
  • 2014-05-31

Zgjedhjet presidenciale, A1 Reportsjell zërat nga sheshi Maidan 

Të tjera rreth shkrimit VD FOTO UKRAINË - Gjashtë muaj pas revolucionit që rrëzoi nga regjimi ish-Presidentin e Viktor Janukoviç, ukrainasit iu drejtuan kutive të votimit për të zgjedhur pasardhësin e tij. Me një

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim
  • 2014-04-30

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim

TIRANE - Ish të burgosurit politikë kërcënojnë të nisin një grevë të dytë urie pas asaj të tetorit të 2012-ës, nëse qeveria nuk vepron për shpërndarjen e këstit të parë të dëmshpërblimit nda

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim
  • 2014-04-30

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ish të burgosurit politikë kërcënojnë të nisin një grevë të dytë urie pas asaj të tetorit të 2012-ës, nëse qeveria nuk vepron për shpërndarjen e këstit të parë të

No Pic available
  • 2013-11-23

Në Airport,OPCW:Armët kimikemund të shkatërrohen në det

Të tjera rreth shkrimit Sllovakia e interesuar për asgjësimin  Reuters: Darka Rama-Arvizu 4 ditë para refuzimit Debati per shkaterrimin e armeve kimike siriane TIRANE - Christian Chartier, zëdhënësi i ONAK, Organizata për Ndalimin e Arm