Rezultate te kerkimit per termin: +Gazmend +Muces

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.397Z

Tiran, ekzekutohet Franc Konomi

Franc Konomi është qelluar për vdekje rreth ores 11:40 minuta në sheshin “Avni Rustemi” në Tiranë. (UPDATE) Dy persona te paidentifikuar ende nga policia, i kane zene rrugen me nje motociklete, dhe nje prej tyre ka nxjerre pistoleten nga brezi dhe ka qelluar mbi Konomin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Drejtori Caushaj paditi PS-ne emerohet kryepolic i Tiranes

Te tjera rreth shkrimit Brace Iku banda e Bashes Ish komandanti i FNSH Prenci perplasje me Peken TIRANE - Drejtori i policise Bernard Caushaj qe ne vitin 2010 paditi penalisht deputetin e Partise Socialiste Pandeli Majko emerohet ne krye te policies se kryeqytetit. Pas dy vjet qendrimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.209Z

Ekstradohet nga Italia vrasesi i Naim Zyberit

e Marte 25 Nentor 20141232 pm Interpoli ekstradon nga Italia vrasesin e Naim Zyberit personazhit te njohur si nje prej te forteve te Tiranes pas vitit 821790brI ekstraduari eshte Gerd Gjenerali 40 vjec i cili pas vrasjes se kryer 17 vjet me pare ne Milano te Italise e kishte ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.950Z

Vrasja e Konomit, policia shoqeron 50 persona, tre pista hetimore

Tirane- Policia e kryeqytetit ka shoqeruar 50 persona per vrasjen e Franc Konomit, i njohur si nje nga djemte e rruges “Bardhyl”. Te gjithe personat jane marre ne pyetje dhe me pas jane lene te lire nga efektivet e policise. Mesohet se personat qe jane marre ne pyetje nuk kane dhene asnje inform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.578Z

Rrokade ne Policine e Tiranesiken Drejtori e 2 nendrejtore

Te tjera rreth shkrimit FOTO - Burgaj e Peka ne drejtorine e Tiranes Vrasja e farmacistes fqinjet Menduam se i ra te fikte Megi u vra ne krah te fejuarit Kronika e dites feminilizon ballinat e te perditshmeve - Respublica.al TIRANE- Vrasja e Eleni Bashos 35 vjecare ne Shkoze te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.290Z

"Ekstremistet, percarje myslimaneve"

Kryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Haxhi Selim Muca ka leshuar dje alarmin se disa ekstremiste, kane ardhur nga Kosova dhe Maqedonia, me qellim per te percare Komunitetin Mysliman Shqiptar, (KMSH). Duke perdorur shprehjen: "Keta qe kane ardhur nga jashte jane me te ashprit, sepse te fusin shp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama