Rezultate te kerkimit per termin: +Gazmend +Oketa

Total: 1923
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.811Z

Gazmend Oketa dhe LSI, kundër PD-së për invalidët

Share Mazhoranca zbret deri ne 66 numra ne Kuvend. Kjo për shkak se deputeti Gazmend Oketa por edhe LSI nuk i bashkuan votat me demokratet gjate votimit te dy projektligjeve atij për statusin e te verbrit dhe “Për statusin e invalidit paraplegjik dhe tetraplegjikR

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.410Z

Gazmend Oketa: Pronat e ushtrisë duhet të shkojnë për ish- pronarët

Share Gazmend Oketa, kryetar i grupit nismëtar të Frymës së Re Demokratike dhe ish- ministër i Mbrojtjes, tha se pronat e ushtrisë, që dalin jashtë Planit të Përhapjes, duhet të shkojnë për ish- pronarët. Ai i bëri komentet duke folur për A1Report. Oketa komentoi edhe çështjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.078Z

Intervistë me Ministrin e Mbrojtjes të Shqipërisë, Gazmend Oketa

Ministri i Mbrojtjes i Shqipërisë Gazmend Oketa, ndodhet në SHBA, ku u takua dje me Nënsekretarin e Mbrojtjes Gordon Ingland. Gjatë këtij takimi, zoti Oketa u takua për pak minuta edhe me shefin e Pentagonit, Robert Gejts. Para takimeve në Pentagon, zoti Oketa ishte në shtetin e Nju Xhersit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.155Z

Gazmend Oketa: Largohem nga grupi i PD

TIRANE-Deputeti demokrat Gazmend Oketa deklaroi sot në mbrëmje gjate një emisioni televiziv se do të largohet shumë shpejt nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike ku ai adreon prej disa vitesh. “Largohem nga ky grup politik dhe do jem në një forc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.062Z

Ministri i Mbrojtjes i Shqipërisë Gazmend Oketa në Pentagon

 WASHINGTON-Vizita në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e ka gjetur Ministrin e Mbrojtjes i Shqipërisë, Gazmend Oketa në Pentagon. Sic bën të ditur VOA, Oketa u prit të enjten në Pentagon nga nënsekretari amerikan i mbrojtjes Gordon England, me të cilin bisedoi rreth marrëdhënieve u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.447Z

Gazmend Oketa Konsulli grek person non grata

Ndersa ish-ministri i Mbrojtjes Gazmend Oketa kerkon shpalljen e konsullit grek person non grata kreu i komisionit parlamentar per politikat e jashtme Fatos Beja kerkon maturi me qellim qe te ruhen marredheniet e mira me Greqine. Nje reagim i tille vjen pas deklaratave te konsullit grek ne Korce i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.891Z

Durrësi, fiton Duka, zhgënjen Gazmend Oketa

E majta fiton mbi të djathtën në qytetin bregdetar Qarku i Durrësit ka vijuar të ruajë të njëjtën diferencë mandatesh që nga momenti i nisjes së numërimit të votave. Kështu edhe gjatë ditës së djeshme koalicioni i majtë ka vijuar të ruajë diferencën 7 me 6 kundrejt koalicionit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama