Rezultate te kerkimit per termin: +Gazment +Vogli

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] gazment / docs[0] 343 / hits[0] 407 / keyword[1] vogli / docs[1] 2061 / hits[1] 3578 /
No Pic available
  • 2019-02-05

Grushtat ndaj lojtarëve të Skënderbeut, disiplina e FSHF përkëdhel Kastriotin

Kampionët në fuqi të Superligës, Skënderbeu dështuan të merrnin një fitore ndaj Kastriotit që lundron në fundin e tabelës në ndeshjen e javës së shkuar që u luajt në Redi Maloku të Fushë Krujës. Por përveç rezultatit zhgënjyer korçarët morën si dhuratë nga tifozët kundërs

No Pic available
  • 2014-06-16

Ja kandidatët për drejtimin e degëve të PD (dhe një koment mbi vlerat)

Partia Demokratike ka nisur procesin për zgjedhjen e drejtuesve të degëve. Më poshtë është një listë me kandidatët për 27 degë. Ndërkohë vetë Lulzim Basha, i pranishëm në zgjedhjet për kreun e PD në Lushnje, tha se drejtuesit e PD do të reflektjnë vlerat e demokracisë, liris

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2010-09-22

ILDKP Pasurite e Edi Rames zbardhen ne tetor

Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive do ta perfundoje brenda tetorit hetimin e pasurise se kryetarit te bashkise se Tiranes dhe kryetarit te Partise Socialiste Edi Rama. Perfundimi i hetimeve per Ramen dhe 290 zyrtare te tjere te percaktuar me short elektronik mbyllet keshtu

No Pic available
  • 2010-04-30

Pasuria e Rames, hetim me "themel" Rozeta Rapushi

Nuk paten aspak fat dje, deputetet socialiste por edhe kryetari i tyre, Edi Rama, ne shortin e hedhur nga Inspektorati i Larte dhe i Deklarimit te Pasurive, nga ku u perzgjodhen per t'u hetuar deri ne qindarken e fundit te pasurise te tyre. Ne listen prej 190 zyrtareve, te cilet u perzgjodhen per t'

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx