Rezultate te kerkimit per termin: +Genc +Kryeministr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Bashkohet PD me PDR

Tiran (start)- Gjat dits s sotme, do t bhet marrveshje midis Partis Demokratike dhe asaj Demokratike t Reformuar (PDR), t cilat do t shkrihen n nj parti t vetme. Pas disa vitesh ndarjesh, q kur Genc Pollo bashk me disa pjestar t tjer t Partis Demokratike t asaj kohe u larguan, tanim duket se do t pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.113Z

Qeveria "Berisha", karriera e 15 ministrave, kush janë, ç'përfaqësojnë

Çfarë përfaqësojnë anëtarët e kabinetit Berisha? Ne po japim karrierën politike të secilit ministër madje edhe të pjesës politike. Sali Berisha, Kryeministër 1991 kryetar i PD 1992-1996, President i Republikës 1996-1997, President i Republikës 1997-2005, kryetar i PD-së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama