Rezultate te kerkimit per termin: +Genc +Leks

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] genc / docs[0] 11140 / hits[0] 15933 / keyword[1] leks / docs[1] 21 / hits[1] 32 /
No Pic available
  • 2010-05-11

Topi dorëzohet: Nuk imponoj dot zgjidhje të ngërçit politik

Ngërçi, Topi: Partitë, mungesë vullneti për dialog Me apelin pr t’i dhn zgjidhje sa m shpejt situats s krijuar, pr shkak t qndrimit ekstrem t opozits me grev urie, kreu i shtetit, Bamir Topi, ndihet i pafuqishm pr t ndrhyr mes dy liderve politik, Berisha dhe Rama. Pres

No Pic available
  • 2010-03-03

Topi takohet me përfaqësues të Shoqatës të Përndjekurve Politikë

Presidenti Bamir Topi priti n nj takim prfaqsues t Shoqats Mbarkombtare pr Integrimin e t Burgosurve dhe t Prndjekurve Politik. I pranishem n takim ishte dhe Bedri Blloshmi, vllai i poetit t ekzektuar nga regjimi komunist si dhe botuesja Miranda Gjyzeli. Gjat takimit u diskutua mbi mbshtetjen e stru