Rezultate te kerkimit per termin: +Genci +Premcaj +Fadil

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Nafta virxhin Gjykata e Apelit rishqyrton masen per te arrestuarit

Gjykata e Apelit ka lene ne fuqi vendimin e Gjykates se Tiranes per disa nga te akuzuarit per afera me naften virxhin. Apeli vendosi te lere ne burg pa afat sic kishte vendosur dhe Gjykata e Tiranes per shtetasit Flamur Merkaj Reshat Aleksin dhe Fadil Abdurrahmanin. Gjykata e Apelit po rivlereson m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Virgin, Apeli rivlerëson masat për 7 të arrestuar

TIRANË- Gjykata e Apelit bën  rivlerësimin e masës së sigurisë për 7 nga të arrestuarit për kontrabandën e naftës Virgin. Në senacën e sotme, 7 nga 12 të ndaluarit jane paraqitur para trupit gjykues, pasi kanë apeluar masën e sigurisë caktuar nga Gjykata e Tiranës, arrest me burg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.860Z

Skandali Virgin Apeli liron dy nga te arrestuarit

Dje apeli vleresoi masen per 7 te arrestuarit ndersa per pese te tjeret masa jepet te marten TIRANE- Gjykata e Apelit vleresoi dje masat e siguse per 7 prej 12 te arrestuarve te akuzuar si te perfshire ne skandalin e kontrabandimi te naftes Virgin duke vendosur lirimin e dy biznesmeneve. Gjykata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.850Z

Nafta “virgine”, Apeli rivlerëson masat për biznesmenët

TIRANE-Gjykata e Apelit pritet të rivleresoje sot masen e sigurise për 12 të arrestuarit e përfshire në skandalin e naftës “Virgine”. Ndër të akuzuarit për kontrabandën e naftës virgine janë dhe biznesmenët, Bajram Fisheku,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama