Rezultate te kerkimit per termin: +Genci +Sinojmerin

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.922Z

Aleanca per qytetarin prezanton Genci Sinojmerin per Bashkine e Gjirokastres

Genci Sinojmeri Gjirokaster 26 mars 2011 NOA- Koalicioni Aleanca per qytetarin  ka prezantuar diten e sotme ne qytetin e Gjirokastres kandidatin per koalicionin Genci Sinojmeri. Se bashku me deputetet e ketij qarku Genc Rulin e Vangjel Tavon kreu i LSI-se Ilir Meta eshte shprehur se me zgjedhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.844Z

Probleme me deklarimin e pasurisë, ILDKP kallëzon penalisht 5 zyrtarë

TIRANË-Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka kallëzuar penalisht 5 zyrtarë të administratës publike. ILDKP bën me dije se ka paditur penalisht Klodian Pajunin, Drejtor i Përgjithshëm në Ministrinë e Kulturës, Lavdim Qoshin, Drejtor i Shërbimit Pyjor, Miranda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.847Z

ILDKP kallezon penalisht 5 zyrtare

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 7 korrik 2014 NOAal - Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive ka kallezuar penalisht 5 zyrtare te administrates publikebr br Burime zyrtare bejne me dije se te kallezuar penalisht jane Klodian Pajunin Drejtor i Pergjithshem n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.844Z

Probleme me deklarimin e pasurisë, ILDKP kallëzon penalisht 5 zyrtarë të administratës publike

TIRANË-Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka kallëzuar penalisht 5 zyrtarë të administratës publike. ILDKP bën me dije se ka paditur penalisht Klodian Pajunin, Drejtor i Përgjithshëm në Ministrinë e Kultur&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.854Z

Deklarimi i pasurisë, ILDKP kallëzon penalisht 5 zyrtarë

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka kallëzuar penalisht 5 zyrtarë të administratës publike. ILDKP ka paditur penalisht Klodian Pajunin, Drejtor i Përgjithshëm në Ministrinë e Kulturës, Lavdim Qoshin, Drejtor i Shërbimit Pyjor, Miranda Bullatin, Drejtoreshë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.984Z

“Aleanca për Qytetarin” prezanton në Gjirokastër, kandidatin fitues Genci Sinoimerin

27-03-2011 / Gazeta 55 Meta: “Do i kthejmë Gjirokastrës vlerat e humbura të qytetarisë nga bashkiaku i shkatërrimit” Genc Ruli: “Aleanca për të Ardhmen”, është aleanca për të shkuarën e bllokut Koalicioni &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.979Z

Meta prezanton kandidatin ne Permet Rruga e integrimit kthen endrrat ne realitet

Ilir Meta Permet 27 mars 2011 NOA- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim ka prezantuar ne qytetin e Permetit kandidatin per kete bashki. Kujtim Hoxha eshte cilesuar alternativa me e mire per ket post dhe sipas Metes ky kandidat jep nje mundesi qe jo vetem per bashkim per te fituar por edhe te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama