Rezultate te kerkimit per termin: +Genoan

Meta: total 145 / total_found 145 / time 0.000 / keyword[0] genoan / docs[0] 145 / hits[0] 158 /
Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten
  • 2017-05-08

Inter, 15 mln euro për të bindur Simeonen ose Conten

Me humbjen e fundit me Genoan, kriza e Interit nuk po njeh kufij e në këto kushte edhe fati i Piolit duke i shkruar. Në fund të sezonit pritet largimi i trajnerit, ndërsa drejtuesit kinezë do të provojnë ta ringrejnë skuadrën duke nisur nga panika. 15 milionë euro në sezon, kjo është

Roma e Lacio Ok, kthehet Berisha, fiiton Atalanta
  • 2017-01-09

Roma e Lacio Ok, kthehet Berisha, fiiton Atalanta

Një autogol i mbrojtësit Izzo në minutën e 36-të të takimit i mjaftoi Romës për të marrë tri pikë shumë të rëndësishme në transfertën e vështirë me Genoan. Verdhekuqtë e menaxhuan me zgjuarsi këtë avantazh në Luggi Ferraris, madje në kohën shtesë u desh një mrekulli e Szcz

No Pic available
  • 2017-01-07

Dy shqiptarë mes 100 talenteve në Itali

Futbolli italian ka kthyer sytë nga të rinjtë. Nga projekti i nisur në bazë të gjerë, përfiton edhe Shqipëria. Dy lojtarë kuqezi, Emanuele Ndoj dhe Shaqir Tafa janë përfshirë mes 100 talenteve të së ardhmes që po rriten në Itali. Një listë speciale e hartuar nga e përditshmja spo

No Pic available
  • 2016-12-27

Lazio, gati ti trefishojë pagën Strakoshës

2017-ta pritet të nise me një kontratë të re të Thomas Strakoshës me Lazion. Mediat italiane këmbëngulin se 21-vjeçari i kombëtares shqiptare, i ka bindur të gjithë në shtëpinë bardhekaltër me paraqitjet e tij, ndaj do ti propozohet një marrëveshje e re me përmirësim të ndjeshë

Seria A Inter i rikthehet fitoreve
  • 2016-12-12

Seria A Inter i rikthehet fitoreve

var fbShare url httpvizionplusalseria-a-inter-i-rikthehet-fitorevesize smallbrbrSeria A Inter i rikthehet fitoreve brbr brbrInter i rikthehet suksesit ne javen e 16 te Serise A Ne San Siro zikalterit munden 2-0 Genoan ne fitoren e kater radhazi perpara publikut te tyre Ne nje ndeshje teper te kompl

Berisha e Strakosha, portierët që po spikasin në Serinë A
  • 2016-11-21

Berisha e Strakosha, portierët që po spikasin në Serinë A

Portierët Kuqezi shkëlqejnë në Serinë A. Etrit Berisha dhe Thomas Strakosha vazhdojnë të tregojnë një formë të shkëlqyer pikërisht në kampionatin që shquhet si një shkollë e pakonkurrueshme në prodhimin dhe formimin e portierëve cilësorë. Në javën e 13-të të Serisë A, gardi

Xhenoa rikthen Milanin me këmbë në tokë, fiton 3-0
  • 2016-10-26

Xhenoa rikthen Milanin me këmbë në tokë, fiton 3-0

Milan rikthehet me këmbë në tokë. Kuqezinjtë pësuan një humbje të rëndë nga Xhenoa, që triumfoi 3-0 në Marassi në një ndeshje ku kuqezinjtë mbajtën më shumë topin në qarkullim por vuajtën golin e pësuar mjaft shpejt. Vendasit që kishin humbur derin në fundjavë, arritën të k