Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Strazimiri

Total: 1809
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

Gent Strazimiri drejt burgut

Gjatë protestës tek Liqeni dhe përplasjes  me forcat e policisë, një fotografi lë pak vend përp dyshim se deputeti demokrat, Gent Strazimiri, mund të ketë shkuar atje i armatosur. Fotoja tregon deputetin në rresht të parë të përplasjes me policët, ndërsa në brez i shfaqet qyta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.034Z

Gent Strazimiri, sërish sherr në Parlament

Deputeti demokrat, Gent Strazimiri, është bërë sërish objekti i një sherri në ambientet e parlamentit. Ai është përplasur me deputetin socialist, Pjerin Ndreu. Ngjarja ka ndodhur në ambientet e korridorit të Parlamentit, menjëherë pasi Strazimiri ka mbajtur një fjalim në foltoren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.258Z

Gent Strazimiri: Do përsërisim një tjetër 97-ë

Demokratët kanë shtuar retorikën e tyre agresive. Gent Strazimiri thotë se PD kërkon të përsërisë një 97-ë tjëtër në Shqipëri. Vetëm se këtë radhë, sipas tij, nuk do të ketë plumba. Ndoshta do të përdorin vezë, si ditën e djeshme në Kuvend! Jashtë kriminelët nga Kuvend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.113Z

Gent Strazimiri thirrje për dhunë: Ngrehuni dhe bjeruni

Deputetët e opozitës janë duke u përpjekur të mbajnë të karikuar militantët e tyre. Gent Strazimiri shkruan se një militant i tyre që u ndalua nga policia për trazirat e djeshme, është dhunuar nga policia bashkë me brindërit. Për këtë arsye, ai kërkon nga militantët e PD-së q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.599Z

FOTOT/ Ku e ka fshehur këtë pistoletë Gent Strazimiri?

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, deputeti Gent Strazimiri ka dorëzuar në polici pistoletën tip Bertea që ka marrë me leje nga Garda. Por në fotot e mëposhtme duket se pistoleta private e Strazimirit nuk është Bereta, por një pistoletë e markës “Heckler&Koch”. Siç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.305Z

FOTOT/ Krahëçelikët e PD-së, Arben Ristani e Gent Strazimiri

Krahëçelikët e PD-së, Arben Ristani e Gent Strazimiri, kanë hequr kostumet këtë fundjavë. Ata kanë udhëtuar drejt Lagunës së Karavastasë me një grup motoçiklistësh. Përveç armëve (Strazimiri) dhe alkoolit (Ristani), dy deputetët e PD-së kanë si pasion edhe motorët dhe nuk m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

Policia nis procedimin penal për deputetin e PD-së, Gent Strazimiri

Policia e Tiranës ka nisur procedim penal për deputetin e PD-së, Gent Strazimiri, pasi u kap me një armë pa leje në protestën e sotme. Burimet brenda Policisë saktësojnë se forcat blu kanë referuar edhe materialin përkatës në Prokurori për rastin në fjalë. Deputeti i PD-së, Str

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama