Rezultate te kerkimit per termin: +Genta +Ismaili

Meta: total 106 / total_found 106 / time 0.000 / keyword[0] genta / docs[0] 1699 / hits[0] 4624 / keyword[1] ismaili / docs[1] 2242 / hits[1] 3865 /
E nxjerr dhe Genta
  • 2016-11-03

E nxjerr dhe Genta

var fbShare url httpvizionplusale-nxjerr-dhe-gentasize smallbrbrGenta Ismaili provokon Ne postimet e saj ne median sociale kengetarja nuk harron te tregoje hiretbrbr brbrNe nje postim te fundit ne instagram kengetarja ekspozon gjoksin E veshur me nje xhakete te zeze ajo qe vihet re eshte dekolteja

No Pic available
  • 2016-09-03

Adrenalina e biznesit të verës; sa paguhen performancat live

Në verë, turizmi është më shumë sesa disa çadra në rërë. Biznesi i argëtimit zhvendoset drejt bregdetit. Aty luhet me shijet, me trendet e fundit, me festat me shkumë, lojërat ujore sportive, këngëtarët dhe DJ më in të momentit. Tek e fundit, ato janë zot për pak kohë. Por k

FOTOT/ Motra super seksi e Genta Ismailit
  • 2016-01-18

FOTOT/ Motra super seksi e Genta Ismailit

Gent Ismaili është një nga këngëtaret e njohura shqiptare për format e saj seksi. Por, as motra e saj Mani nuk mbetet prapa. Ajo është modele dhe ka pozuar për revistën Melbourne Chicago magazine.

Genta pretendon se është nga femrat më të bukura në botë (Foto)
  • 2016-01-16

Genta pretendon se është nga femrat më të bukura në botë (Foto)

 Genta Ismaili mendon se është një nga femrat më të bukura në botë. Këngëtarja nga Gjilani e ka falënderuar një faqe ndërkombëtare e cila e ka futur Gentën në mesin e femrave më fytyrën më të bukur n&

Genta Ismaili tregon varësinë e saj |FOTO
  • 2015-08-20

Genta Ismaili tregon varësinë e saj |FOTO

Transmetuar më 19.08.2015 - 21:51 Qysh në daljet e saj të para si këngëtare dhe në klipet e realizuara, ajo ra në sy direkt për bukurinë e saj. Por krahas tipareve dhe trupit që gjithë kohës e kanë bërë të

Genta dhe Labi shumë shpejtë sjellin hitin (Foto)
  • 2015-07-08

Genta dhe Labi shumë shpejtë sjellin hitin (Foto)

Këngëtarët e njohur Genta Ismaili dhe Labinot Tahiri i kanë bashkuar zërat për të sjell një bashkëpunim të fuqishëm. Që të dy këngëtarë shumë të suksesshëm në zhanrin që ata këndojnë do

Genta i rritë edhe më shumë (Foto)
  • 2015-05-30

Genta i rritë edhe më shumë (Foto)

Genta Ismaili ka ndryshuar shumë nga viti në vit. Ka hequr disa kilogramë, e ka ndryshuar stilin e veshjes dhe natyrisht nuk u ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike. Genta, ka investuar kryesisht në dhëmbë, buzë e mollëza. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166