Rezultate te kerkimit per termin: +Genta +Ismajlin

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.664Z

Ronela shan Genta Ismajlin pedofile menaxheri e filmon dhe shperndan videon

e Marte 3 Shkurt 20151120 am p classwp-caption-textRonela HajatibrbrEgzon Krasniqi Vendosa te postoj videot dhe te zbuloj fytyren e vertete te Ronela Hajatit te tjera gjera do zbulohen me kohenbrbrFillimi i kesaj jave qe po leme pas ishte paksa problematik per disa personazhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.338Z

Flori Mumajesi joshet nga motra e Genta Ismajlit

Sigurisht që jeni në dijeni kur pak kohë më parë u hodhën në qarkullim disa foto të kantautorit me këngëtaren Genta Ismajli në një restorant ndërsa drekonin, ndërkohë që këngëtarja ishte akoma në konkurim tek spektakli “Dancing with the stars Albania”, atëherë fillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.939Z

Edhe Genta e `droguar` (Foto)

Genta Ismajlin jemi mësuar ta shohim çdo herë në formë dhe me stilin e saj mjaft të veçantë. Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur në lëkurë të zezë, transmeton Indeksonline. Genta n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.509Z

Fansja e çmendur për Genta Ismajlin

Genta Ismajli këtë kohë po merret me turet e saj muzikore në disa vende të Shqipërisë dhe jashtë shtetit. Këngëtarja e njohur që ka fansa të shumtë, e kanë ndjekur atë në çdo shfaqje, dhe këtë ajo e ka treguar nëpërmjet fotove të cilat i ka publikuar në Facebook. Turma e ekzal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.852Z

Ku është Genta Ismajli ? (Foto)

Jemi mësuar ta shohim shumë aktive, këngëtaren e talentuar kosovare. Ajo që në fillim i ka bërë për vete fansat me performancat e saj. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Genta Ismajlin, kohëve të fundit nuk e kemi parë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.749Z

Genta kthehet prapa në kohë

Nostalgjia për për kohën e fëmijërisë duket se e ka kapluar edhe këngëtaren e njohur Genta Ismajlin. Ditët e fundit ajo ka qëndruar në Shqipëri duke u argëtuar me miqtë e saj, pasi mbretëronte kohë me diell. Gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.107Z

Çfarë i tha Blero Genta Ismajlit? (Foto)

Blero Muharremi e ka komplimentuar kolegen e tij, këngëtaren Genta Ismajli. Këngëtari që muajt e fundit ka qenë pika e fokusit të mediave, për shkak të ndarjes së tij me aktoren Teuta Krasniqi, duket se po e shijon jetën. AdPlatformZone = {id: "

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama