Rezultate te kerkimit per termin: +Genta +Mezini

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] genta / docs[0] 1699 / hits[0] 4624 / keyword[1] mezini / docs[1] 874 / hits[1] 1158 /
No Pic available
  • 2018-07-18

Veliaj fiton betejën me PD. Të vlefshme 6 mandatet në Këshillin Bashkiak

Partia Demokratike regjistroi një tjetër humbje në Gjykatën e Apelit Administrativ, e cila sot vendosi ta rrëzojë kërkesën e PD-së për shpalljen të pavlefshme të mandateve të 6 këshilltarëve në Këshillin Bashkiak të Tiranës. Gjykata vendosi ndryshimin e vendimit nr. 267, datë 02.

Konkursi, shpallen fituesit e drejtuesve të spitaleve rajonalë
  • 2017-11-21

Konkursi, shpallen fituesit e drejtuesve të spitaleve rajonalë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar listën e fituesve të konkursit për drejtorë të 12 spitaleve më të mëdha të vendit. Konkursi i organizuar nga kjo ministri ka shpallur këtë të hënë drejtuesit e rinj të 7 spitaleve rajonale, tre Qendrave Spitalore Universitare, “Nënë Ter

No Pic available
  • 2017-10-04

Platforma për ringritjen e PD, kush janë kritikët e Bashës që nuk e kanë firmosur ende

  TIRANË- Pak minuta më parë kritikët e Lulzim Bashës brenda partisë më të madhe opozitare publikuan një dokument të quajtur platformë politike që synon sipas tyre, të ringrejë PD-në. Ndonëse dokumentin e kanë firmosur deri më tani 63 anëtarë të Partisë Demokra

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur
  • 2017-10-03

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur

Kritikët e kreut të PD-së dhe ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ri ngritjen e partisë më të madhe opozitare PLATFORMA POLITIKE E LËVIZJES PËR RINGRITJEN E PD Të ndërgjegjshëm për peshën e

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan
  • 2017-10-03

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan

Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ringritjen e partisë më të madhe opozitare. Por ajo që bie në sy në lidhje me platformën e propozimeve është fakti se ka nga ata kritikë që nuk e kanë fir

No Pic available
  • 2017-10-03

Shpallet platforma për ringritjen e PD-së, lista me nënshkruesit

Një grup i madh ish-funksionarësh të lartë të Partisë Demokratike kanë prezantuar sot një platformë politike për ringritjen e PD-së. Sipas deklaratës, platforma i jep zgjidhje krizës dhe e kthen me shpejtësi PD-në në rolin që i takon. Synimi i saj është që, përmes zgjedhjeve të

No Pic available
  • 2017-07-31

Kolegji Zgjedhor vendos: Mandati i këshilltares i takon Genta Mezinit

Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar kërkesën e Lindita Veliasit,  e cila pretendonte të merrte mandatin në Këshillin Bashkiak. Por Kolegji vendosi që mandati ti kalojë Këshilltares Genta Mezini, e cila votoi pro çmimit të ujit të pijshëm në Këshillin Bashkiak. Pas këtij vendimi, Mezini