Rezultate te kerkimit per termin: +Genta

Total: 1702
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.714Z

Liam e Genta debatojne Genta-Liamit Je askushi Liami Genta je konsumuar

Liami Tani e Meti qendrojne ne kuzhine duke biseduar por prane tyre vjen Genta e cila thote Keni nisur te gjithe te merreni vetem me Olen e Gerten. Liami i pergjigjet se ato jane konkurrentet e reja e Genta shton Ne te tjeret u beme si motra e vellezer. Liami shprehet se nuk kane me ke te merren tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.435Z

Arberi Genta je konsumuar- Genta Ti je kopje e shemtuar e Liamit

Arberi ngacmon Genten dhe ajo ia kthen po me ironi. Ai i thote shko prane Metit se po i merren mendte dhe Genta i pergjigjet Po ku ka mend Meti po ndoshta i jane ngaterruar zorret ngaqe eshte hedhur shume te prova e i duket sikur.... Genta si per te marre hak ndaj Arberit i thote Liami eshte vetja t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.840Z

Genta Ismajli, gatuan fli

Këngëtarja, Genta Ismajli ka dëshmuar se nuk është e sukseshme vetëm në muzikë. Ajo ka treguar gjithashtu se di edhe të gatuaj, madje edhe edhe ushqimet tradicionale sic është flija. Në një fotografi të publikuar në rrjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.713Z

S’lodhet Genta

Nga Express më 28 shtator 2011 në ora 13:27 Genta Ismajli do të jetë mysafirja speciale në evenimentin Albanian Parade 2011 në New York. Genta Ismajli kishte një verë shumë të ngarkuar me koncerte në të gjitha trevat shqiptare. Përveç koncerteve të shumta, Genta këtë verë ka l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.168Z

Genta falënderon adhuruesit

Këngëtarja Genta Ismajli nuk di së ndaluri duke bërë fushatë për ta votuar atë në “Dancing with the Stars” që po mbahet në Shqipëri. Këngëtarja ka nisur një fushatë nëpër profilet e saj nëpër rrjetet sociale, ku i falënderon ata që do të votojnë për të. Ditë më pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.766Z

Genta kundër Dafinës

Këngëtarja Genta Ismaili duket se i ka shpallur luftë këngëtares tjetër, Dafina Zeqiri. Një burim i Rozës ka thënë se inati ndërmjet dy këngëtarëve, ka plasur qysh në kohën kur në emisionin e TV 21 të vitit 2009, Dafina e kishte mundur në vallëzim Gentën me vota. Që nga ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.155Z

Genta, tek ylli i Jacksonit

Se Genta Ismajli është një adhuruese e madhe e Mbretit të Popit, tregon edhe vizita e saj e fundit pranë yllit të muzikës së popit, Michael Jackson. Genta nga Turqia ka udhëtuar për në Kalforni, ku nuk ka ngurruar që të bëjë edhe një udhëtim në Hollywood, duke vizituar kështu ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama