Rezultate te kerkimit per termin: +Gentit

Meta: total 124 / total_found 124 / time 0.000 / keyword[0] gentit / docs[0] 124 / hits[0] 150 /
Shorti i Europa League: Derbi gjerman, por spikat edhe Lyon-Roma
  • 2017-02-24

Shorti i Europa League: Derbi gjerman, por spikat edhe Lyon-Roma

Përplasje të ethshme në fazën 1/8-ave të Europa Leagues, kompeticionit që po ofron spektakël dhe emocione pa fund nëpërmjet ekranit të Supersport. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës ka përcaktuar 8 çiftet e raundit të radhës, me golat që janë treguar të pamëshirshme duke caktuar

No Pic available
  • 2016-12-05

Kush është Spiro Nika, ushtari i Gentit që rrëmbeu të miturën

Spiro Nika, anëtari i bandës së trafikut të drogës në Greqi, e drejtuar nga shqiptari me pseudonimin Genti, duket se ka ndërruar identitet. Ai është banor i fshatit Çuke në Sarandë, 47 vjeç, dhe para se të ndërronte identitet, ka patur emrin Abaz Halit Taqe. I njohur si pjesë e Grupi

Julian Deda:  Pse nuk flas më me Gentian Zenelajn
  • 2016-12-04

Julian Deda: Pse nuk flas më me Gentian Zenelajn

Në emisionin e së shtunës në ekranin e Televizionit Klan, Xing me Ermalin, ishte i ftuar aktori Julian Deda. Sikurse e prezantoi dhe Ermali, Juli është një nga miqtë e tij të vjetër dhe pasardhësi i një aktori të shkëlqyer si Zef Deda. Sikurse është bërë traditë tashmë bisedat ni

Greqi, fotot dhe emrat e shqiptarëve të organizatës së drogës
  • 2016-12-04

Greqi, fotot dhe emrat e shqiptarëve të organizatës së drogës

Policia greke ka bërë publike emrat dhe fotot 145 personave të arrestuar si  pjesëtarë të një organizate kriminale që merrej me trafikun e drogës. Publikimi i emrave dhe i fotografive është bërë me urdhër të Prokurorit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Athinë. Organizata u g

Historia e nje lypesi mes lekeve dhe seksit
  • 2016-12-03

Historia e nje lypesi mes lekeve dhe seksit

var fbShare url httpvizionplusalhistoria-e-nje-lypesi-mes-lekeve-dhe-seksitsize smallbrbrNdryshe nga historite e dhimbshme te cdo lypesi qe qarkullon neper rruget e Tiranes eshte historia e Gentit I ftuar ne emisionin Oktapod te Turjan Hyskes ai ka rrefyer disa nga hilet te cilat i perdor per te ly

Zbardhen përgjimet e rrjetit të drogës në Athinë, shqiptari Dervishi u vra gabimisht
  • 2016-12-01

Zbardhen përgjimet e rrjetit të drogës në Athinë, shqiptari Dervishi u vra gabimisht

Rigert Dervishi, shqiptari i ekzekutuar në fillim të këtij muaji në Athinë, është vrarë gabimisht. Sipas informacioneve hetimore të zbuluara nga mediat greke, atentatorët kishin marrë porosi për të vrarë një tjetër person të përfshirë në trafiqet e drogës, ndërsa 32-vjeçar

No Pic available
  • 2016-11-29

Përgjimet e Gentit çuan në shkatërrimin e organizatës së drogës

Pasditen e 8 prill 2016, oficerë civilë të policisë greke vendosën kamera të fshehura që regjistronin lëvizjet e vetura në dy rrugë. Pas kësaj, ata panë në regjistrime në njeri me ngjyrë që i dorëzon nga një paketë të vogël heroinë katër personave që e përdornin atë. Dhjet