Rezultate te kerkimit per termin: +Gentjan +Zenelaj

Meta: total 29 / total_found 29 / time 0.000 / keyword[0] gentjan / docs[0] 1051 / hits[0] 1370 / keyword[1] zenelaj / docs[1] 639 / hits[1] 1031 /
Aventurat e një beqari francez
  • 2018-01-04

Aventurat e një beqari francez

Historitë e aventurave të një beqari francez, do të vijnë përmes komedisë Boeing Boeing, e cila do të ngjitet më 6 janar në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental Kujtim spahivogli, në bashkëpunim me Ambasadën Franceze në Tiranë. Shkruar nga Marc Camoletti, përshtatur shqip nga Na

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Ajo qe i mungonte mrekullise se Rivieres Tani jetoje
  • 2016-07-26

Ajo qe i mungonte mrekullise se Rivieres Tani jetoje

Nje enderr e bere realitetbr br Keshtu do te perkufizohej Green Coast Luxury Resort nga miqte e pare te tijbr br Nje resort luksoz me nje vendndodhje strategjike i cili harmonizon ne menyre perfekte turizmin dhe banimin eshte pikerisht ajo qe na duhet per tju larguar jetes monotone dhe stresuese

Destinacioni i ri i Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelaj
  • 2016-05-07

Destinacioni i ri i Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelaj

Transmetuar më 07.05.2016 - 10:25 Dy personazhet e njohur të ekranit, Saimir Kodra dhe Gentjan Zenelaj kanë menduar të investojnë me zgjuarsi dhe në mënyrë afatgjatë për pushimet e verës. Prezantuesit e emisionit invest

Drama Na, të birtë e shekullit të ri shfaqet në Lezhë
  • 2016-04-13

Drama Na, të birtë e shekullit të ri shfaqet në Lezhë

Pas vënies në skenë nga trupa e teatrit të Mitrovicës në vitin 2011, drama "Na, të birtë e shekullit të ri" nga Ridvan Dibra po shfaqet edhe për artëdashësit në Shqipëri. Me mbështetjen e Ministrisë së Kulturës dhe Bashkisë së Lezhës, kjo dramë u prezantua për herë të parë

Na, të birtë e shekullit të ri, premiera e Dibrës në Lezhë
  • 2016-04-12

Na, të birtë e shekullit të ri, premiera e Dibrës në Lezhë

Drama bashkëkohore "Na, të birtë e shekullit të ri" e autorit Ridvan Dibra, vihet për herë të parë, nga një trupë nga Shqipëria, pas vënies në skenë nga trupa e teatrit të Mitrovicës në vitin 2011. Fituese e çmimit të tretë në konkursin kombëtar " Katerina Josipi " Prishtinë