Rezultate te kerkimit per termin: +Gentrit +Begolli

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] gentrit / docs[0] 25 / hits[0] 31 / keyword[1] begolli / docs[1] 371 / hits[1] 556 /
Prishtina, Gjilani dhe Drenica në çerekfinale të Kupës
  • 2016-02-20

Prishtina, Gjilani dhe Drenica në çerekfinale të Kupës

Skuadra e Prishtinës e ka filluar sezonin pranveror në mënyrën më të mirë, pasi u kualifikua në çerekfinalen e Kupës së Kosovës duke mposhtur me rezultat të thellë Istgoun 5 me 1. Golat për vendasit i shënuan, Dren Gas

Feronikeli mposht Prishtinën, fiton edhe Hajvalia
  • 2015-10-31

Feronikeli mposht Prishtinën, fiton edhe Hajvalia

Feronikeli ka arritur të shënoi fitore të madhe duke e mposhtur ekipin e Prishtinës me rezultat 2-1. Golat për Feronikelin i realizoi ish lojtari i Prishtinës, Behar Maliqi. Kurse të vetmin gol për Prishtinën e realizoi Gentrit Begolli. AdPlatformZone = {

Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina
  • 2015-08-21

Zyrtare: Mushica largohet nga Prishtina

Skuadra më e madhe e futbollit në Kosovë, Fc Prishtina, ka zbuluar listën e lojtarëve për sezonin e ri që nisë nesër. Skuadra nga kryeqyteti në xhiron e parë, do të jetë nikoqir i kampionëve të Feronikelit. Ajo që vë

Prishtina e Ferronikeli, ndjekin titull me fitore bindëse
  • 2015-04-01

Prishtina e Ferronikeli, ndjekin titull me fitore bindëse

Feronikeli e Prishtina kanë kryer detyrën ndaj Ferizajt e Drenicës, të cilat i përcollën me fitore bindëse.  Labinot Osmani ishte lojtari më i merituar për fitoren e Prishtinës me rezultat 3-0 duke realizuar dy gola, ndërsa të tretin

Prishtina kthen të pezulluarit
  • 2014-10-12

Prishtina kthen të pezulluarit

Është kthyer qetësia te Prishtina. Dy të suspenduarit, kapiteni Driton Krasniqi dhe Gentrit Begolli janë kthyer në stërvitje, ndërsa janë gjobitur nga klubi me nga 300 euro. Dënimin e lojtarëve e konfirmon edhe nënkryetari i klubit, Afrim M

Kush po ja prishë Bylbylit?
  • 2014-10-10

Kush po ja prishë Bylbylit?

Prishtina po kalon në krizë të madhe rezultatesh. Dhe normalisht se barra e kësaj krize kalon në emrin e Bylbyl Sokolit. Trajneri i famshëm kosovar nuk po arrinë të rikthej skuadrën në serinë e rezultateve pozitive. Për më keq atmosfe

Astrit Fazliu golashënuesi më i mirë pas 22 javëve
  • 2014-04-02

Astrit Fazliu golashënuesi më i mirë pas 22 javëve

Pas 22 javëve të zhvilluara në Raiffeisen Superligen e Kosovës , Astrit Fazliu i transferuar tek Shkendija'89 nga Ferizaji mbetet golashënuesi më i mirë. Renditja e golashënuesve 2013/14 1. Astrit Fazliu 9 – KF Ferizaj 2. Kastriot Rexha 8 - KF Trep&cc