Rezultate te kerkimit per termin: +GeoJade

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] geojade / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Dhomat dhe Shoqatat e Biznesit: Si të përmirësohet klima e investimeve
  • 2016-04-25

Dhomat dhe Shoqatat e Biznesit: Si të përmirësohet klima e investimeve

Për drejtuesit e Dhomave të huaja të Tregtisë dhe Shoqatave të Biznesit është e domosdoshme që të përmirësohet klima e të bërit biznes në vend, për të tërhequr si investime të huaja, ashtu dhe për të nxitur investimet e brendshme. Për drejtorin ekzekutiv të Dhomës Amerikan