Rezultate te kerkimit per termin: +George

Total: 6953
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.280Z

Aksidentohet George Michae

Pop ylli britanik George Michael ka pësuar lëndime të lehta në një aksident me veturë në një autostradë në veri të Londrës, ka thënë zëdhënësja e tij. 49- vjeçari, i cili fitoi famës si anëtar i grupit Wham në vitet e 80-ta, është në gjendje të mirë shënde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.846Z

FOTOT/ George Harrison ngre temperaturat

George Harrison ka vendosur tiu shpëtojë temperaturave të ulëta në Britani. Ajo ka udhëtuar drejt Spanjës, për të pushuar disa ditë më Barcelonë. Me këtë rast 21-vjeçarja ka treguar format e saj seksi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.440Z

Edukimi, pa George Soros

 Prof.As.Dr. Jetmir Alicka I perkas nje brezi, qe e  kam jetuar edhe kohen e para viteve 90 dhe ate te pas viteve 90. I perkas atij brezi qe jam diplomuar, formuar, zhvilluar e rritur profesionalisht ne dy keto periudha . I perkas atij brezi, qe kam vleresuar e vleresoj arritjet ne fushen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.268Z

FOTOT/ George Clooney kush?

Ish i dashuri i saj, George Clooney u martua vetëm pak kohë më parë me një avokate. Por, Lisa Snowdon ka treguar se nuk ka asgjë për të qenë e mërzitur. Përkundrazi, ajo është shfaqur në Londër super seksi, duke treguar hiret e saj.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.394Z

George Clooney pëlqen Eva Longorian

Pas ndarjes nga Stacey Keibler,George Clooney i ka vënë syrin aktores Eva Longoria. Sipas “The Sun”, edhe pse një nga protagonistet e serialit Shtëpiake të Dëshpëruara është e lidhur me Ernesto Arguello, ka pasur disa takime sekrete me aktorin e famshëm hollivu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

George Michael del nga spitali

Këngëtari britanik George Michael, më në fund ka dalë nga spitali ndërsa ishte shtruar pas disa disa javësh për trajtimin e pneumonisë. Kjo gjëndje e rënduar e pengoi atë të vijojë turneun e tij, duke anulluar në këtë mënyrë të gjitha datat. Lajmi është publikur në gazetë, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.159Z

Gezuar ditelindjen Princ George

Ky është një ndër imazhet e fundit të Princit Xhorxh lëshuar nga Mbretëria e Bashkuar në nder të ditëlindjes së tij të parë.  Fëmija i Princit William dhe Dukeshës së Kembrixhit, Kate ka lindur  më 22 korr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama