Rezultate te kerkimit per termin: +Georgia +May +Jagger

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] georgia / docs[0] 342 / hits[0] 493 / keyword[1] may / docs[1] 935 / hits[1] 1574 / keyword[2] jagger / docs[2] 195 / hits[2] 389 /
“British fashion Awards” shpall Jourdan Dunn modelen e vitit
  • 2015-11-27

“British fashion Awards” shpall Jourdan Dunn modelen e vitit

Transmetuar më 26.11.2015 - 18:39 PUBLICITET Modelja Jourdan Dunn dhe stilistja JW Anderson janë vlerësuar me çmimin e vitit në “British Fashion Awards” në Londër. Mbrëmja gala e ndarjes s

No Pic available
  • 2015-11-25

British fashion Awards, Jourdan Dunn shpallet modelja e vitit

Modelja Jourdan Dunn dhe stilistja JW Anderson janë vlerësuar me çmimin e vitit në British Fashion Awards në Londër. Mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve u organizua nga Këshilli britanik i Modës ndërsa të pranishëm ishin edhe artistë të famshëm si Lady Gaga, Naomi Campbell dhe Liv Tyl

FOTO/ Suki Waterhouse nuk i lë vend fantazisë
  • 2015-03-17

FOTO/ Suki Waterhouse nuk i lë vend fantazisë

Suki Waterhouse ka dhuruar një set të nxehtë pë revistën GQ. Ky set i nxehtë vjen një javë pasi ajo së bashku me  Cara Delevingne dhe  Georgia May Jagger u shfaqën mjaft provokuese për faqet e Vouge.

Tre yjet e “Vogue”, mbulojnë njëra-tjetrën me trupat lakuriq FOTO
  • 2015-03-09

Tre yjet e “Vogue”, mbulojnë njëra-tjetrën me trupat lakuriq FOTO

Transmetuar më 08.03.2015 - 21:28 Janë tre ndër bukuroshet angleze që njihen shumë nga fansat dhe bota e modës. Cara, Suki dhe Georgia May Jagger në numrin e ri janë imazhi i “Vogue”, revistës së famshme patent

Ia mbulojnë lakuriqësinë njëra-tjetrës (Foto)
  • 2015-03-09

Ia mbulojnë lakuriqësinë njëra-tjetrës (Foto)

Janë tre ndër bukuroshet angleze që njihen shumë nga fansat dhe bota e modës. Cara, Suki dhe Georgia May Jagger në numrin e ri janë imazhi i “Vogue”, revistës së famshme patentë në shumë vende të botës. Tre bukuroshet

Vajza e mohuar e Mick Jagger qëndroi me të në momentet më të vështira të tij
  • 2014-03-29

Vajza e mohuar e Mick Jagger qëndroi me të në momentet më të vështira të tij

Një kohë më parë, avokatët e Mick Jagger u përpoqën të pretendojnë se ai nuk ishte babai i vajzës së aktores Marsha Hunt, Karis. Por këtë javë, vajza e mohuar e tij ishte duke i dhënë atij mbështetjen më të

No Pic available
  • 2014-03-29

Mick Jagger: I gjëndet pranë në momentet e vështira vajza e mohuar.

Ajo është vajza më e madhe e këngetarit të njohur Mick Jagger, e cila quhet Karis dhe I përketë moshës 43 vjecare. Por ndyrshe nga të gjithë fëijët e tij të tjerë, këtë të fundit Mick gjithnjë e ka mohuar si vajzën e tij dhe asnjëhere enuk ka dashur që ta njoh si të tillë. Por