Rezultate te kerkimit per termin: +Germain

Meta: total 1000 / total_found 1328 / time 0.000 / keyword[0] germain / docs[0] 1328 / hits[0] 1549 /
Profecia e Mourinhos: Mbappe më i vlefshëm se Messi dhe Ronaldo
  • 2019-03-19

Profecia e Mourinhos: Mbappe më i vlefshëm se Messi dhe Ronaldo

Jose Mourinho beson se mosha e Kylian Mbappe dhe aftësia “e pabesueshme” e bën atë më të vlefshëm se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Ylli i Paris Saint-Germain Mbappe ka ngritur Kupën e Botës, fitoi Ligën1, dy herë, shënoi 55 gola dhe u votua i katërti në Topin e Artë;

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë
  • 2019-03-15

Instagram/ Cilët janë yjet më të pasur dhe me ndjekësit më të shumtë

Futbollistët dhe yjet e uebit janë padronët. Italia gjithashtu ka bartësit e standardeve Me rrjetet sociale ju mund të fitoni shumë mirë. Shumë yje ndërkombëtarë që monitorojnë platformat e ndryshme çdo ditë janë plotësisht të vetëdijshëm për këtë, me qëllim që të rrisin nu

Kërkohet nga gjithë Big-ët e Europës, Lyoni me çmim të kripur për Mendy
  • 2019-03-10

Kërkohet nga gjithë Big-ët e Europës, Lyoni me çmim të kripur për Mendy

Ferland Mendy është njëri nga mbrojtësit e majtë më të mirë aktualisht në Evropë. Mbrojtësi francez ka shkëlqyer në dy vitet e fundit me fanellën e Lyonit pas transferimit nga Le Havre. E falë paraqitjeve të mira interesim për të kanë shfaqur skuadrat më të mëdha evropiane. Bar

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion
  • 2019-03-07

Ronaldo, kampion në gjakftohtësi dhe nën presion

Gjakftohtësia është thelbësore gjatë ndeshjeve të futbollit. Lojtari më i mirë i Juventusit, Cristiano Ronaldo duket se është ‘imun’ ndaj presionit, ndërsa performancat e një kampioni tjetër të madh, Neymar, të Paris Saint-Germain, ‘po shkatërrohen’ nën pesh

Një yll i ri ka lindur, PSG dhe United në luftë për Sanchon
  • 2019-03-03

Një yll i ri ka lindur, PSG dhe United në luftë për Sanchon

Ylli i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho ka futur në luftë dy skuadrat e mëdha evropiane, Manchester Unitedin dhe Paris Saint-Germainin. Talenti i madh anglez ka shënuar nëntë gola dhe ka bërë plot 14 asistime për skuadrën e tij në Bundesliga këtë sezon. Paraqitjet e tij të mira me Dor

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë
  • 2019-02-18

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë

Ousmane Dembele thotë se Lionel Messi është partneri i përsosur i skuadrës. Argjentinasi dhe francezi kanë një lidhje të fortë dhe të suksesshme në skuadrën e Barcelonës. Në sezonin e kaluar ata shënuar 43 gola në të gjitha ndeshjet që luajtën bashkë. Dyshja e futbollistëve ka m

PSG shkëlqen pa yjet, Zaniolo nderon Romën
  • 2019-02-13

PSG shkëlqen pa yjet, Zaniolo nderon Romën

Pa dy prej yjeve të skuadrës, si Neymar dhe Cavani, Paris Saint Germain arriti të dhurojë një paraqitje fantastike në transfertën angleze përballë Manchester Unitedit në sfidën e vlefshme për fazën e 1/8-ave të këtij kompeticioni. Francezët e drejtuar nga Thomas Tuchel arritën të t